31 Temmuz 2015, Cuma 13:42:52

Pegasus'ta büyük kriz!

Pegasus Havayolları'nda uzun bir süredir yaşanan kabin memuru sıkınıtısı yeni bir boyuta ulaştı.
  • Unutmayin Pegasus un sahibi Fethullah Teror Orgutu ile icli disli ve kol kol a. Onu daha kotu gunler bekliyor. Pegasus un sahibi Feto nun yalakasi ayni zamanda koyu bir Vatan hainidir. Eee, Atalarimiz ne demis bu Dunya etme bulma Dunya sidir.
  • arkadaslar ofis nasil dertli bilir misiniz?) biri digerine yaziyor, arkadasinin arkadasina goz koyuyor ve onun icin karisini bosuyor.. bas kaptanlar ofiste bekar dul hatunlarla kaynatiyor.. isleri gucleri ellerine 2 kagit alip disari kacmak, neroda kahve ve giybet yapip selfielerini paylasmak. Gibi cok keyifli zincirlemelerle yonetilen bir ofis ortami var orda.
  • Kölelik = pegasus.. İyiki istifa etmişim zamanında..
  • Boşuna yalakalık yapmayın...eğitimci olarak örnek olun..,cennet cehennem bu dünya da unutmayın...hastanelerde sürünmeye başlarsanız yakında anlarsınız ne demek istediğimi...öyle yılda 1000saat hem de her yıl olmaz güzelim...ayda 110saat 2ay üstüste de olmaz teyzecim...

Pegasus Havayolları'nda uzun bir süredir yaşanan kabin memuru sıkınıtısı yeni bir boyuta ulaştı. AirportHaber'e gelen bilgilere göre; şirketin uçaklara ekip bulmakta zorluk çektiği ve bir uçuşta 2 kabin amirine görevlendirme yazıldığı öğrenildi.

Pegasus'un kabin memurlarıyla ilgili uyguladığı çalışma şartlarının son derece ağır olduğu ve bu nedenle hosteslerin bu şartlara daha fazla dayanamayarak peş peşe istifa etmesi şirketteki sıkıntıların su üstüne çıkmasına neden oldu.

Uçucuların git gide daha da ağırlaşan şartlar nedeniyle işi bırakması Pegasus Havayolları'nı sıkıntıya soktu. Pegasus'un uçaklara ekip bulmakta zorluk çektiği ve aynı uçağa birden fazla kabin amiri görevlendirmesinin yanı sıra ofislerde görev yapan tecrübeli uçucuların da uçuşlarda görevlendirildiği iddia edildi.

Söz konusu sıkıntılar bugün Bodrum'da patlak verdi. Bodrum-Sabiha Gökçen seferini yapacak Pegasus uçağına ekip bulamayan şirketin seferi gecikmeye uğrayınca yolcularla kavga çıktı. Duruma tepki gösteren yolcular, gecikme nedeniyle Pegasus yetkilileri ile ciddi bir tartışma yaşadı. Gecikmeli olarak uçağa ekip bulunmasıyla sefer rötarlı olarak gerçekleştirildi.

Limitlerde uçurulan kabin memurları duruma isyan ederken, şirket tarafından konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

©AirportHaber

Pegasus'ta büyük kriz!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (168)

Huseyin ~ 3 yıl önce
Unutmayin Pegasus un sahibi Fethullah Teror Orgutu ile icli disli ve kol kol a. Onu daha kotu gunler bekliyor. Pegasus un sahibi Feto nun yalakasi ayni zamanda koyu bir Vatan hainidir. Eee, Atalarimiz ne demis bu Dunya etme bulma Dunya sidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sex and the city ~ 3 yıl önce
arkadaslar ofis nasil dertli bilir misiniz?) biri digerine yaziyor, arkadasinin arkadasina goz koyuyor ve onun icin karisini bosuyor.. bas kaptanlar ofiste bekar dul hatunlarla kaynatiyor.. isleri gucleri ellerine 2 kagit alip disari kacmak, neroda kahve ve giybet yapip selfielerini paylasmak. Gibi cok keyifli zincirlemelerle yonetilen bir ofis ortami var orda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Are ~ 3 yıl önce
ONUR Air de farksız.Kabin ekibi uçsun TB ve yandaşları pasta kessinler.kimin eli kimin cebinde belli değil.Su cpt su planlamacı neyse
Yte ~ 3 yıl önce
Kölelik = pegasus.. İyiki istifa etmişim zamanında..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pegasusum ~ 3 yıl önce
Boşuna yalakalık yapmayın...eğitimci olarak örnek olun..,cennet cehennem bu dünya da unutmayın...hastanelerde sürünmeye başlarsanız yakında anlarsınız ne demek istediğimi...öyle yılda 1000saat hem de her yıl olmaz güzelim...ayda 110saat 2ay üstüste de olmaz teyzecim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000