23 Haziran 2009, Salı 11:50:53

PEGASUS'A ISLIKLI PROTESTO

İstanbul’dan İzmir’e gitmek için Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelen Pegasus Havayolları yolcuları, uzun süren rötarı ıslık ve alkışlarla protesto etti.
  • uçağı satın almadınızya kardeşim çok biliyosanız alın gidin.zaten herkez yolcu..bakın işinizee.
  • İste boyle olur hayatında ömründe uçagı ancak havada görüp yanına yaklasamayan sonrada 59 liraya bilet alıp kendini milyom dolarlık uçağın sahibi gören cahil insanımızla buraya kadar olur. En güzeli bu tür insanları otobüse geri yollamak.
  • Havacılıkta gecikmeler olabilir.normaldir.Sefer ve uçuşlar arttıkca gecikmelerde artacaktır.Normal karşılamak lazım.Biz türkler bunları zor kabülleniriz.Hatta bir dahaki gecikmede elinde benzin bidonuyla çocuğunu yakmak isteyen çıkarsa şaşırmam... Koray..
  • siz kendi aranizda tartisip bir birinizi yiye durun beterini bulun insallah :) ben pegasus neden yolculara bir aciklama yapmamis onu merak ediyorum.

Pegasus Havayolları’nın İstanbul-İzmir seferini yapacak uçağı rötar yaptı, yolcular çileden çıktı. Pegasus’un dün akşam saat 19:15’teki uçağıyla İzmir’e gitmek için Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelen yolcular, kalkış saati gelmesine karşın uçak bir türlü hareket etmeyince protestoya başladı.

Alkışlar ve ıslıklar eşliğinde gecikmeyi protesto eden yolcular, şirketten herhangi bir açıklama da gelmeyince iyiden iyiye çileden çıktı.

Yolcuların ıslıklı alkışlı protestosu dakikalarca sürdü. Gecikmenin sebebine ilişkin herhangi bir bilgi edinilemezken uçak bir saat gecikmeli olarak İzmir’e uçtu.

Alkışlı-ıslıklı protestodan Airport TV kameralarına takılan ilginç görüntüler bu akşam saat 20:00'de Airport TV Ana Haber'de...

©AirportHaber.com

PEGASUS'A ISLIKLI PROTESTO

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Misafir ~ 9 yıl önce
uçağı satın almadınızya kardeşim çok biliyosanız alın gidin.zaten herkez yolcu..bakın işinizee.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İste boyle olur hayatında ömründe uçagı ancak havada görüp yanına yaklasamayan sonrada 59 liraya bilet alıp kendini milyom dolarlık uçağın sahibi gören cahil insanımızla buraya kadar olur. En güzeli bu tür insanları otobüse geri yollamak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Havacılıkta gecikmeler olabilir.normaldir.Sefer ve uçuşlar arttıkca gecikmelerde artacaktır.Normal karşılamak lazım.Biz türkler bunları zor kabülleniriz.Hatta bir dahaki gecikmede elinde benzin bidonuyla çocuğunu yakmak isteyen çıkarsa şaşırmam... Koray..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
siz kendi aranizda tartisip bir birinizi yiye durun beterini bulun insallah :) ben pegasus neden yolculara bir aciklama yapmamis onu merak ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000