25 Ağustos 2013, Pazar 18:18:03

PEGASUS YOLCULARI KAZA GEÇİRDİ

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yolcu taşıyan bir havayolu şirketine ait servis otobüsü devrildi. Kazada 1 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.
  • Ölen kardeşimize allahtan rahmet sevdiklerine baş sağlığı diliyoruZ öncelikle.iphone uygulaması birincisi bu araçlar izmitten Sabihaya 5 senedir hizmet veriyor 5 senedir araçlarda muavin yok sen hangi muavinden bahsediyorsun. ayrıca yahya kaptandan kalktıktan sonra toplamda 6 durak var 7 inci bir durağı yok ayrıca bu araç 2.5 saat geç kalmasına imkan yok tüm araç yolcuları uçağını kaçırır çünkü uçak saatinden 1 saat öncesine rezerve alınıyor bi otobüs dolusu yolcu hiç bir şekilde uçağını kaçırmadı böyle bir olay olmadı ayrıca burda bir kardeşimiz ölüyor bunları yazıyorsun burda ayıp değilmi yalan söylüyorsun. Seni zorlayan yok binme arkadaş servise beğenmiyorsan buu şekil yalan söyleyerek ne pegasus firmasını nede Akmis firmasını karalayamazsın.
  • Yukarıdaki bazı yorumları okudum.Ben Vefat eden Ömer DEMİREL in Babasıyım,Şöför bu aracın şöförü değil ve hızı dosyalarda kayıtlı HIZLI GİDİYORMUŞ Gerçek bu 28 metre tek tekerlek fren hızı nasıl olduğunu kayıtlarda yazılı.Bilip bilmeden yorum yapanlar Elinizi vicdanınıza koyup konuşun....
  • Arkadasım ömer demirelin mekanı cennet olsun.Geride kalanlara Allah sabır versin:(
  • ilkokul arkdaşım ömer demirelin ailesine tüm yakınlarına baş sağlığı diliyorum

Kaza, Sabiha Gökçen Havalimanı yolunda meydana geldi. Havalimanından aldığı yolcuları Gebze'ye götüren özel havayolu şirketine ait yolcu servisi, önünde seyreden aracın ani manevrasından kurtulmak için manevra yaptığı sırada devrildi. 

Virajı alamayarak kontrolden çıkan minibüs, ağaçlara ve direğe çarptıktan sonra yan yatarak durabildi.

Devrilen araçta bulunan 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi de yaralandı. Yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

PEGASUS YOLCULARI KAZA GEÇİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

h.â.c.a ~ 3 yıl önce
Ölen kardeşimize allahtan rahmet sevdiklerine baş sağlığı diliyoruZ öncelikle.iphone uygulaması birincisi bu araçlar izmitten Sabihaya 5 senedir hizmet veriyor 5 senedir araçlarda muavin yok sen hangi muavinden bahsediyorsun. ayrıca yahya kaptandan kalktıktan sonra toplamda 6 durak var 7 inci bir durağı yok ayrıca bu araç 2.5 saat geç kalmasına imkan yok tüm araç yolcuları uçağını kaçırır çünkü uçak saatinden 1 saat öncesine rezerve alınıyor bi otobüs dolusu yolcu hiç bir şekilde uçağını kaçırmadı böyle bir olay olmadı ayrıca burda bir kardeşimiz ölüyor bunları yazıyorsun burda ayıp değilmi yalan söylüyorsun. Seni zorlayan yok binme arkadaş servise beğenmiyorsan buu şekil yalan söyleyerek ne pegasus firmasını nede Akmis firmasını karalayamazsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sedat DEMİREL ~ 4 yıl önce
Yukarıdaki bazı yorumları okudum.Ben Vefat eden Ömer DEMİREL in Babasıyım,Şöför bu aracın şöförü değil ve hızı dosyalarda kayıtlı HIZLI GİDİYORMUŞ Gerçek bu 28 metre tek tekerlek fren hızı nasıl olduğunu kayıtlarda yazılı.Bilip bilmeden yorum yapanlar Elinizi vicdanınıza koyup konuşun....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selda ~ 5 yıl önce
Arkadasım ömer demirelin mekanı cennet olsun.Geride kalanlara Allah sabır versin:(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sinan sivrikaya ~ 5 yıl önce
ilkokul arkdaşım ömer demirelin ailesine tüm yakınlarına baş sağlığı diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000