10 Temmuz 2015, Cuma 12:42:57

Pegasus yere iniyor

Yer hizmetleri operasyonunu tamamen devralmaya hazırlanan Pegasus Havayolları, operasyon için hazırlıklara başladı. Pegasus, bir çok pozisyon için eleman alacağını açıkladı.
  • AYATA İNSANLARA ONEM VERİKİ İNSALARTA SİZTEN MUTLU OISUN
  • 1200 tl küsür maaşla adamı ucak altına at sonra allah var de kull hakkı var de yazık ben gördüm ikinci günümdede bırakdım argo söverek böle bir sistem kesinlikle olmaz
  • Havacılığı onlar başlatmıştı, maşallah bitirdiler! Hava da çok başarılılar da, birde yer kaldı??
  • Kendini bisey yerine nasil koyuyirsunuz bizim arkamizdan konusanlar yuzumuze konusamiyanlar size ne veriyorlar öğlen yemeginde haa dogru siz burdan birilerini 2 kisi adamlarinizi 5 isciyle calustirip kul hakki yediginiz icin aciknassiniz kolay kolay merakla izliyorum sizi sepetler

Yer hizmetleri operasyonunu tamamen devralmaya hazırlanan Pegasus Havayolları, operasyon için hazırlıklara başladı. Pegasus, bir çok pozisyon için eleman alacağını açıkladı.

Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli düşük maliyetli havayolu şirketi Pegasus, kara tarafında verdiği yer hizmetlerini genişleterek hava tarafındaki operasyonu da devralma kararı aldı.

Halen Çelebi Hava Servisi’nden hizmet alan Pegasus Havayolları, sözleşme sona erdikten sonra operasyonun tamamını kendisi yürütecek.

Pegasus Havayolları’nın yer hizmetleri operasyonunda kullanacağı teknik ekipman tedarikine başladığı belirtilirken bir taraftan da operasyonu yürütecek personel arayışına girişti.

Bugün itibariyle kariyer sitelerine ilan veren Pegasus Havayolları, apron operasyonu için; atölye elektrik teknisyeni, atölye mekanik-hidrolik teknisyeni, atölye boyama teknisyeni, temizlik postabaşı, apron postabaşı, apron şefi, işçi (şut altı-apron-temizlik) operatör şoför, şut altı şefi, şut altı postabaşı, şut altı memuru, apron memuru ve atölye teknik memuru gibi pozisyonlara eleman alacağını duyurdu.

ÇELEBİ İLE 2016’YA KADAR UZATMIŞTI

Çelebi Hava Servisi A.Ş. (ÇHS) ile Pegasus, yürütmekte oldukları Havaalanı Yer Hizmetleri Sözleşmesi’ni 2013 yılında 3 yıl daha uzatma kararı almıştı. 1 Haziran 2013’te başlayacak yeni sözleşme ile ÇHS ve Pegasus, işbirliğini, 2016 yılı Haziran ayına kadar uzatmıştı.

MART AYINDA ÖN İZİN ALDI

Pegasus Havayolları, geçtiğimiz Mart ayında Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı’ndan yer hizmetleri ruhsatı için ön izin almıştı. B tipi olarak adlandırılan bu ruhsata sahip havayolları sadece kendilerine yer hizmeti verebiliyor.

©AirportHaber

Pegasus yere iniyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (78)

NURİ ~ 3 yıl önce
AYATA İNSANLARA ONEM VERİKİ İNSALARTA SİZTEN MUTLU OISUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
talha ~ 3 yıl önce
1200 tl küsür maaşla adamı ucak altına at sonra allah var de kull hakkı var de yazık ben gördüm ikinci günümdede bırakdım argo söverek böle bir sistem kesinlikle olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
osman ~ 3 yıl önce
Havacılığı onlar başlatmıştı, maşallah bitirdiler! Hava da çok başarılılar da, birde yer kaldı??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 3 yıl önce
Kendini bisey yerine nasil koyuyirsunuz bizim arkamizdan konusanlar yuzumuze konusamiyanlar size ne veriyorlar öğlen yemeginde haa dogru siz burdan birilerini 2 kisi adamlarinizi 5 isciyle calustirip kul hakki yediginiz icin aciknassiniz kolay kolay merakla izliyorum sizi sepetler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000