18 Mart 2010, Perşembe 17:57:40

PEGASUS YENİ UÇAĞINA KAVUŞUYOR

Pegasus Havayolları, fabrika çıkışlı 7’inci Boeing 737-800 uçağına yarın kavuşuyor.
  • "Amaç para kazamnaksa satalım memleketi gidelim" demişsiniz. Siz yoksa şu anda başka birşey mi yapılıyor sanmıştınız? Günaydın bayım, kahvaltıda çay alır mıydınız?
  • bir yorumcuda yabancı pilotları savunmuş...bir yabancı bundan daha iyi yorum yapamazdı...emirates de uçan türk pilotlar var.. ama orada her isteyen uçamıyor.. batılı ülkelerde çalışan türklerin durumuna bakmak lazım... kaçıncı sınıf insan muamelesi gördüklerini irdelemek gerekir... gurur var gurursuzluk var.. teslimiyetcilik var..bir türk de avrupa ülkelerinde rahatlıkla iş bulabiliyorsa..yabancılarda burada baş tacı olsun ama öyle değil ki..eğer amaç para kazanmaksa satalım memleketi gidelim ... para eder her halde .. bu mudur yani???
  • tescil numaraları pegasusta AA'dan sonra alfabetik sırayla gider son gelen uçak TC-AAR şimdiki uçakta TC-AAS kuyruk tesciline girecek.
  • kaç sefer olur bilemem ama yeni açılacak hatlardan 2'si HTY-SAW ve HTY-ADB.. demedi demeyin :):)

Pegasus Havayolları, 24 uçaklık Boeing 737-800 siparişini 40 uçağa çıkardı. Uçakların 6’sı sipariş tarihinden itibaren birer birer filoya dahil edildi. Pegasus Havayolları’nın 40 uçaklık siparişinin 7’ncisi de filoya katılıyor.

Amerika’nın Seattle kentinden İstanbul’a gelecek olan uçak yarın Sabiha Gökçen Havalimanı’na teker koyacak.

TC-AAS kuyruk tescilini alan Boeing 737-800 tipi uçakla birlikte Pegasus Havayolları’nın filosundaki uçak sayısı 20’ye ulaşacak.

©AirportHaber.com ÖZEL

PEGASUS YENİ UÇAĞINA KAVUŞUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Misafir ~ 8 yıl önce
"Amaç para kazamnaksa satalım memleketi gidelim" demişsiniz. Siz yoksa şu anda başka birşey mi yapılıyor sanmıştınız? Günaydın bayım, kahvaltıda çay alır mıydınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bir yorumcuda yabancı pilotları savunmuş...bir yabancı bundan daha iyi yorum yapamazdı...emirates de uçan türk pilotlar var.. ama orada her isteyen uçamıyor.. batılı ülkelerde çalışan türklerin durumuna bakmak lazım... kaçıncı sınıf insan muamelesi gördüklerini irdelemek gerekir... gurur var gurursuzluk var.. teslimiyetcilik var..bir türk de avrupa ülkelerinde rahatlıkla iş bulabiliyorsa..yabancılarda burada baş tacı olsun ama öyle değil ki..eğer amaç para kazanmaksa satalım memleketi gidelim ... para eder her halde .. bu mudur yani???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tescil numaraları pegasusta AA'dan sonra alfabetik sırayla gider son gelen uçak TC-AAR şimdiki uçakta TC-AAS kuyruk tesciline girecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kaç sefer olur bilemem ama yeni açılacak hatlardan 2'si HTY-SAW ve HTY-ADB.. demedi demeyin :):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000