12 Ekim 2014, Pazar 17:03:33

PEGASUS UÇAĞINDA TELSİZ ARIZASI

Pegasus Havayolları'nın İstanbul'dan Bodrum'a giden uçağında telsiz arızası yaşandı.
  • Sunturk rumuzlu beyefendi, siz yorum yapmayın lütfen.
  • "Teknik ekip müdahale etmis" baksen suna. Bjv teknik olarak dün o saatlerde mesaide ben vardim. Hiçbir seye müdahale falan etmedim, çünkü ucakta ariza falan yok. Yine balon haber... Yalan yanliş yorum yapan arkadaşlara ithafen söylüyorum, rumuzlarınızdan da anlaşılıyor ki (büyük ihtimalle) siz de bu sektörün içindesiniz. Dolayısıyla havacılıkta bakım ve arızaların bütçe sebebiyle bile olsa göz ardı edilemeyeceğini, en kötü uçağın sefere verilmeyeceğini bildiğinizi kabul ediyorum. Lütfen dışarıya "isteyen uçağına bakım yaptırıyor, isteyen yaptırmıyor" izlenimi vermeyin. Ne kurallar açısından ne de AHLAKİ açıdan böyle birşey mümkün değildir.
  • Kim beddua okuyor bu şirkete? üstüstüste sıkıntı problem çıkıyor
  • birkaç gündür izmir yaklaşma 5000 feet altında Bodrumda ses alamıyor...ayrıca 121.500 den konuştular..haber yalan hemde tamamen...aynı durum üç gündür var ve bjv kule after 5000 feet izmir vermekte

Pegasus Havayolları'nın İstanbul'dan Bodrum'a giden uçağında telsiz arızası yaşandı.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan PC4170 sefer sayılı Boeing B737-800 tipi uçağıyla Bodrum seferini gerçekleştiren Pegasus Havayolları'nın iniş için alçalmaya başladığı sırada uçakta telsiz arızası meydana geldi.

Bodrum Havalimanı etrafında bir kaç tur attıktan sonra sorunsuz bir şekilde iniş yapan Pegasus Havayolları uçağına teknik ekip müdahale etti.

PEGASUS UÇAĞINDA TELSİZ ARIZASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Susturk ~ 4 yıl önce
Sunturk rumuzlu beyefendi, siz yorum yapmayın lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BJV Teknik ~ 4 yıl önce
"Teknik ekip müdahale etmis" baksen suna. Bjv teknik olarak dün o saatlerde mesaide ben vardim. Hiçbir seye müdahale falan etmedim, çünkü ucakta ariza falan yok. Yine balon haber... Yalan yanliş yorum yapan arkadaşlara ithafen söylüyorum, rumuzlarınızdan da anlaşılıyor ki (büyük ihtimalle) siz de bu sektörün içindesiniz. Dolayısıyla havacılıkta bakım ve arızaların bütçe sebebiyle bile olsa göz ardı edilemeyeceğini, en kötü uçağın sefere verilmeyeceğini bildiğinizi kabul ediyorum. Lütfen dışarıya "isteyen uçağına bakım yaptırıyor, isteyen yaptırmıyor" izlenimi vermeyin. Ne kurallar açısından ne de AHLAKİ açıdan böyle birşey mümkün değildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isimrumuz ~ 4 yıl önce
Kim beddua okuyor bu şirkete? üstüstüste sıkıntı problem çıkıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bjv arızalı ~ 4 yıl önce
birkaç gündür izmir yaklaşma 5000 feet altında Bodrumda ses alamıyor...ayrıca 121.500 den konuştular..haber yalan hemde tamamen...aynı durum üç gündür var ve bjv kule after 5000 feet izmir vermekte

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000