02 Temmuz 2016, Cumartesi 14:35:16

Pegasus uçağında büyük isyan

Pegasus Havayolları'nın bu sabah PC194 sefer sayısıyla Sabiha Gökçen'den Elazığ'a gidecek uçağı uzun süre rötar yapınca uçaktaki yolcular adeta isyan etti.
  • aç gözlülüğün sonu bu. sabiha gökçen kapasite olarak doldu. zorlama yapmayın. artık izmitteki cengiz toele sefer kaydırma zamanı geldi geçiyor.
  • Gerçekten bu ülkede herkese oy kullanma hakkı verilmemeli. Bu hırsız diye bağıranlarla birlikte oy kullanıyorsak bize haksızlık yapılıyor. Herkesin zeka ve kültür testinden geçmesi lazım. O bağıranların uçak bileti almayı bile bildiklerini zannetmiyorum.
  • Bu cahillere uçakta neden bekletilmiş olduklarını anlatmıcam. Çünkü cahil kalmaya devam etsinler.
  • Cahillik fena birşey. Uçak orada beklerken bile yakıt harcıyor, para harcıyor. Bir avuç cahilde hırsız diye bağırıyor. Yıllarca otabüste bir topkek e tav olmuş bu cahil sürüsü ucuz biletle uçma şansı bulmuş, uçağa bindim diye kendilerini iş adamı zannedip açık büfe yemekle şampanya yiyeceklerini zannetmiş. Zaten kimin hırsız olduğunu bilselerdi kimler alaşağı olurdu bu ülkede. Yazık uçağın orada uçuş ekibinin keyfiyle yada uçak şirketinin direktifiyle bekletildiğini zanneden dolmuş kültürü olan sonradan görme cahil sürüsü. Ne diyebilirim. Pegasus Havayolları sen bu ülkeye çok fazlasın. THY gibi biletleri pahalı yap ki bu beleş topkek i büyük kar zanneden bu insan müsvettesi sürüsü havaalanlarını sadece televizyondan seyretmeye devam etsin.

Pegasus Havayolları'nın bu sabah PC194 sefer sayısıyla Sabiha Gökçen'den Elazığ'a gidecek uçağı uzun süre rötar yapınca uçaktaki yolcular adeta isyan etti.

Uçağın içinde saatlerce bekletildiklerini iddia eden yolcular 'hırsız Pegasus' diye slogan attı. Uçak içinde bebek ve yaşlı yolcuların olduğu ve saatlerdir kalkmayan uçakta bekletildiklerini belirten yolcular, sadece su ve kruvasan ikramıyla geçiştirildiklerini iddia ettiler.

Bazı yolcular tepkileri cep telefonlarına kaydederek sosyal medyada paylaştı.

İşte o anlar:

 

Pegasus uçağında büyük isyan

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (224)

operatör. ~ 2 yıl önce
aç gözlülüğün sonu bu. sabiha gökçen kapasite olarak doldu. zorlama yapmayın. artık izmitteki cengiz toele sefer kaydırma zamanı geldi geçiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kemalist ~ 2 yıl önce
Gerçekten bu ülkede herkese oy kullanma hakkı verilmemeli. Bu hırsız diye bağıranlarla birlikte oy kullanıyorsak bize haksızlık yapılıyor. Herkesin zeka ve kültür testinden geçmesi lazım. O bağıranların uçak bileti almayı bile bildiklerini zannetmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atatürk'ün Askeri ~ 2 yıl önce
Bu cahillere uçakta neden bekletilmiş olduklarını anlatmıcam. Çünkü cahil kalmaya devam etsinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 2 yıl önce
Cahillik fena birşey. Uçak orada beklerken bile yakıt harcıyor, para harcıyor. Bir avuç cahilde hırsız diye bağırıyor. Yıllarca otabüste bir topkek e tav olmuş bu cahil sürüsü ucuz biletle uçma şansı bulmuş, uçağa bindim diye kendilerini iş adamı zannedip açık büfe yemekle şampanya yiyeceklerini zannetmiş. Zaten kimin hırsız olduğunu bilselerdi kimler alaşağı olurdu bu ülkede. Yazık uçağın orada uçuş ekibinin keyfiyle yada uçak şirketinin direktifiyle bekletildiğini zanneden dolmuş kültürü olan sonradan görme cahil sürüsü. Ne diyebilirim. Pegasus Havayolları sen bu ülkeye çok fazlasın. THY gibi biletleri pahalı yap ki bu beleş topkek i büyük kar zanneden bu insan müsvettesi sürüsü havaalanlarını sadece televizyondan seyretmeye devam etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000