11 Ekim 2010, Pazartesi 08:31:05

Pegasus uçağı kanlar içinde kaldı

Ercan Devlet Havalimanı’nda bir uçak içerisinde çıkan kavgada bir kişi, burnunun kırılması üzerine hastanelik oldu. Saldırganın, kendisine ters baktığı için diğer yolcuya kafa attığı öğrenildi.
  • otobüste, trende, vapurda, minibüste de gırtlağına çökebilirler. en azından uçağa silah sokamıyorlar:)
  • uçakta güvenliği sağlamak kimin yükümlülüğünde ? Uçak içindeki olaylardan müessesemiz sorumlu değildir mi demek gerekiyor ? Kabin içinde birisi gırtlağınızı sıkıp sizi öldürebilir o halde..
  • PEGASUSUN yeni uçuş güvenliği kurallarına göre artık : '' Seyahat eden yolcuların tanımadıkları diger yolculara bakmaları sağlıklarının tehlıkeye gırmemesı acısından yasaklanmıştır '' Artık sağa, sola, ileriye ve geriye bakmak yasak kardeşim :)))
  • İnsanların elektrik devresi gibi sigortası vardır.2 ila 45 amper arası değişir.yan baktın benim sigortam 3 amper demiş.Bunlar herkesi rahatsız edebilir.Görgü,terbiye ,okuma,eğitim,kanun ve iyi öerneklerle sigorta değeri artırılabilir.Olaylar karşısında yüz renkleri değişiyorsa sigortası düşüktürANA .kara liste uygulanmalı-seyahat hürriyeti?
Polisten edinilen bilgiye göre, önceki gece saat 23.45’de Ercan Havaalanı'na inen uçakta çıkan tartışmada C.İ. (25-E) kimlikli kişi, Arda Akın’a kafa atarak burnunu kırdı.

Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkarak Ercan Havaalanı’na inen Pegasus Hava Yolları’na ait uçakta, C.İ kendisine ters baktığı gerekçesiyle Arda Akın'a kafa atarak burnunu kırdı. Bir anda uçağın içi kanla dolarken, kısa süreli bir panik yaşandı.

Akın, Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'nde tedavi edildikten sonra taburcu edilirken, saldırgan C.İ gözaltına alındı.

(Kıbrıs Postası)
Pegasus uçağı kanlar içinde kaldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 8 yıl önce
otobüste, trende, vapurda, minibüste de gırtlağına çökebilirler. en azından uçağa silah sokamıyorlar:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
uçakta güvenliği sağlamak kimin yükümlülüğünde ? Uçak içindeki olaylardan müessesemiz sorumlu değildir mi demek gerekiyor ? Kabin içinde birisi gırtlağınızı sıkıp sizi öldürebilir o halde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
PEGASUSUN yeni uçuş güvenliği kurallarına göre artık : '' Seyahat eden yolcuların tanımadıkları diger yolculara bakmaları sağlıklarının tehlıkeye gırmemesı acısından yasaklanmıştır '' Artık sağa, sola, ileriye ve geriye bakmak yasak kardeşim :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İnsanların elektrik devresi gibi sigortası vardır.2 ila 45 amper arası değişir.yan baktın benim sigortam 3 amper demiş.Bunlar herkesi rahatsız edebilir.Görgü,terbiye ,okuma,eğitim,kanun ve iyi öerneklerle sigorta değeri artırılabilir.Olaylar karşısında yüz renkleri değişiyorsa sigortası düşüktürANA .kara liste uygulanmalı-seyahat hürriyeti?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000