04 Şubat 2012, Cumartesi 09:59:01

PEGASUS SERİYE BAŞLADI...

Pegasus Havayolları 'Sena'sına kavuştu...
  • TC-CPA tescilli Sena isimli uçak 06/10/2013 22:20'de PC-159 sefer sayısıyla GZT-SAW uçuşunu yapmak için pistte taksi yaparken bir cisme çarptı ve uçuş iptal edildi.
  • Pegasus her zaman en iyilerden biri olarak anilacaktir
  • pegasus ucakları pis adılı yorumu yazan arkadaş... uçağa binenlerin kalitesinden bahsederken 2 dakka düşün... insanları aşağılamak yerine kendi kalitesizliğini buraya yorum olarak yansıtma... farkında mısın bilmiyorum ama insanları aşağılamak yerine seyiyeni koruyup önce eleştiri yapmayı bil. oyazdığım tüm harfler senin ne olduğunu belli ediyor
  • benim uçağım senin uçağını yener gibi yorumlaşmalar olmuş. çok güzel yaa =) o deilde kim bu erol egemen ?
Sabiha Gökçen merkezli olarak operasyonlarını yürüten ve low-cost mantığını Türkiye'ye tanıtarak Türk Havacılık sektöründe hızlı adımlar atan Pegasus, Boeing'den fabrika çıkışlı 28. uçağını getirdi.

Amerikan Boeing firmasına verdiği 40 uçaklık sipariş serisinin 28. uçağını  geçtiğimiz günlerde Sabiha Gökçen Havalimanı'na getiren Pegasus, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden gerekli izinlerini de aldı.
 
TC-CPA kuyruk tesciline sahip Boeing 737-800 tipindeki Sena ismi verilen uçak, böylece 'C' tescilinin de ilk serisi oldu.
 
Geçtiğimiz günlerde Mirya'yı Türkiye'ye getiren Pegasus'un bu uçağı 'A' serisinin son temsilcisi olmuştu.©AirportHaber
PEGASUS SERİYE BAŞLADI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Cisme Çaptı ~ 5 yıl önce
TC-CPA tescilli Sena isimli uçak 06/10/2013 22:20'de PC-159 sefer sayısıyla GZT-SAW uçuşunu yapmak için pistte taksi yaparken bir cisme çarptı ve uçuş iptal edildi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ritem ~ 5 yıl önce
Pegasus her zaman en iyilerden biri olarak anilacaktir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
pegasus ucakları pis adılı yorumu yazan arkadaş... uçağa binenlerin kalitesinden bahsederken 2 dakka düşün... insanları aşağılamak yerine kendi kalitesizliğini buraya yorum olarak yansıtma... farkında mısın bilmiyorum ama insanları aşağılamak yerine seyiyeni koruyup önce eleştiri yapmayı bil. oyazdığım tüm harfler senin ne olduğunu belli ediyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
benim uçağım senin uçağını yener gibi yorumlaşmalar olmuş. çok güzel yaa =) o deilde kim bu erol egemen ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000