11 Ağustos 2009, Salı 17:19:11

Pegasus Ramazan'a hazır...

Pegasus Havayolları, Ramazan ayına özel başlattığı kampanyada 25 Ağustos - 15 Eylül tarihleri arasında İstanbul-Antalya, İstanbul-Bodrum, İstanbul-Dalaman, İstanbul-İzmir, Ankara-Bodrum, Ankara-İzmir biletlerini 49,99 TL'den satışa sundu...
  • PEGASUS yetgililerine buradan defalarca yazı yazdık , bu güne kadar bir cevap alamadık. kars'da bir acente olarak tekrar yazıyorum , Lütfen iligiler ilgilensin... PEGASUS hava yollarının kars istanbul uçuşlarını önemle arz ediyorum. Çünku sabiha gökcene karstan haftada 3 uçuş var yoğunluk % 100 ilgilere uçmadan bu konuyu bir araştımalarını istiyorum. uçmanızı umarak saygılar sunarız..
  • Ses ver Fly Pgs//Erz/Ank/İst uçuşları yeniden başlamalı
  • ya bu baslayan fıyatlar nedır pegsusun alı cınlıgı anadolujet sabıtlemıs 59 tl cocuktada sadece vergı var
  • Ali pasaya para kazandiracagima yürüyerek giderim her yere daha iyi

Pegasus'tan yapılan yazılı açıklamada, Ramazan'a özel kampanya kapsamında belirlenen tarihler arasında İstanbul-Antalya, İstanbul-Bodrum, İstanbul-Dalaman, İstanbul-İzmir, Ankara-Bodrum, Ankara-İzmir seferlerinin ücretinin 49,99 TL'den başladığı bildirildi. İstanbul-Bodrum, İstanbul-Dalaman, İstanbul-Antalya, Ankara-İzmir karşılıklı seferler haftanın her günü, Ankara-Bodrum uçuşları ise Pazartesi hariç her gün yapılıyor.

İstanbul-İzmir uçuşları hem Sabiha Gökçen, hem de Atatürk Havalimanı'ndan karşılıklı olarak gerçekleşiyor.

Pegasus Ramazan'a hazır...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 9 yıl önce
PEGASUS yetgililerine buradan defalarca yazı yazdık , bu güne kadar bir cevap alamadık. kars'da bir acente olarak tekrar yazıyorum , Lütfen iligiler ilgilensin... PEGASUS hava yollarının kars istanbul uçuşlarını önemle arz ediyorum. Çünku sabiha gökcene karstan haftada 3 uçuş var yoğunluk % 100 ilgilere uçmadan bu konuyu bir araştımalarını istiyorum. uçmanızı umarak saygılar sunarız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ses ver Fly Pgs//Erz/Ank/İst uçuşları yeniden başlamalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ya bu baslayan fıyatlar nedır pegsusun alı cınlıgı anadolujet sabıtlemıs 59 tl cocuktada sadece vergı var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ali pasaya para kazandiracagima yürüyerek giderim her yere daha iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000