14 Nisan 2009, Salı 08:29:21

Pegasus, Kıbrıs'ı unutmadı

Türkiye'nin en köklü özel havayolu şirketi olarak 1990 yılında kurulan Pegasus, düzenlediği kampanyalarda yavru vatan Kıbrıs'ı unutmadı.
  • laleliye yanlış yok yetiştirmemiz lazım.eğitim şart.önce nezaket lazım herkese sonra liona.belki bizim aslanlara ısıttırırız ama şans:)
  • Değerli Erzurumlu kardeşim, yorumlarınızda imla kurallarında dikkat ederek yazar iseniz, hayran kitleniz artmaya devam edecektir. En azından, yorum yazdıktan sonra, yazdıklarınızı bir kez okuyunuz. Hataları düzeltiniz ve öyle gönderiniz. Ayrıca, "dahi" anlamı taşıyan "da" eki ayrı yazılır.
  • Teşekkürler herşey ERZURUM için
  • Erzurumlu arkadaşın adının ASLIHAN olduğu ortaya çıktı. Boş atıp dolu tutmak diye buna denir. Birde nereden ve neden yazdığını çözersek iş tamam..

13-23 tarihleri arasında Pegasus'tan bilet alanlar, Mayıs ayında İstanbul'dan Kıbrıs'a 49.99 TL'den başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayacak. Kampanyanın biletleri www.flypgs.com adresinden temin edilebiliyor.

Pegasus, Kıbrıs'ı unutmadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
laleliye yanlış yok yetiştirmemiz lazım.eğitim şart.önce nezaket lazım herkese sonra liona.belki bizim aslanlara ısıttırırız ama şans:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Değerli Erzurumlu kardeşim, yorumlarınızda imla kurallarında dikkat ederek yazar iseniz, hayran kitleniz artmaya devam edecektir. En azından, yorum yazdıktan sonra, yazdıklarınızı bir kez okuyunuz. Hataları düzeltiniz ve öyle gönderiniz. Ayrıca, "dahi" anlamı taşıyan "da" eki ayrı yazılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Teşekkürler herşey ERZURUM için

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Erzurumlu arkadaşın adının ASLIHAN olduğu ortaya çıktı. Boş atıp dolu tutmak diye buna denir. Birde nereden ve neden yazdığını çözersek iş tamam..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000