12 Nisan 2012, Perşembe 13:10:52

PEGASUS İZMİR-ŞANLIURFA'YA BAŞLIYOR

Pegasus Havayolları önümüzdeki kış sezonu başında İzmir-Şanlıurfa uçuşlarına başlayacak.
  • bu habere izmirdr yaşayan bir urfalı olarak en çok sevinenlerin başinda geliyorum.bu oluşumda emegi gecen tüm sıvıl toplum örgütlerine ve degerlı urfalılara ve sayin devlet büyüklerine urfa milletvekılerımıze ve pegesus ailesine sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim...afç
  • harika olur..ADB-GNY patlama yapacaktır...
  • izmir uçuşlarında kentkartta geçsin
  • Bence Trabzon-Zonguldak-Trabzon hattını devreye sokmanız lazım talep çok fazla imkan yok malesef.
Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, bugün gerçekleştirilen İstanbul-Şanlıurfa tanıtım uçuşunda İzmir'den Şanlıurfa seferlerine başlayacaklarını belirtti.

Pazartesi ve Cumartesi olmak üzere haftanın iki günü, tek sefer olarak gerçekleştirilecek uçuş için PC256 ve PC257 sefer sayılarının onayının da Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden alındığı belirtildi.

İzmir-Şanlıurfa-İzmir hattının ilk uçuşu, PC526 sefer sayısı ile 13:55'de Adnan Menderes Havalimanı'ndan yapılacak ve 15:50'de Şanlıurfa GAP Havalimanı'na iniş gerçekleştirilecek.

GAP Havalimanı'ndan yapılacak ilk sefer ise PC257 sefer sayısı ile 16:10'da kalkacak ve 18:10'de Adnan Menderes Havalimanı'na iniş yapacak.

Ekim sonunda planlanan Şanlıurfa uçuşlarının, ilerleyen zaman içerisinde Ekim ayının başı veya Eylül ayının ortalarına da çekilebileceği öğrenildi.

Diyarbakır Havalimanı'nın Haziran ayında restorasyon nedeniyle kapatılacak olmasının, İzmir-Şanlıurfa-İzmir uçuşlarının doluluk oranına etki edeceği belirtildi.


PEGASUS İZMİR-ŞANLIURFA'YA BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
bu habere izmirdr yaşayan bir urfalı olarak en çok sevinenlerin başinda geliyorum.bu oluşumda emegi gecen tüm sıvıl toplum örgütlerine ve degerlı urfalılara ve sayin devlet büyüklerine urfa milletvekılerımıze ve pegesus ailesine sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim...afç

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
harika olur..ADB-GNY patlama yapacaktır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
izmir uçuşlarında kentkartta geçsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bence Trabzon-Zonguldak-Trabzon hattını devreye sokmanız lazım talep çok fazla imkan yok malesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000