02 Ekim 2017, Pazartesi 12:38:43

Pegasus İzmir-Muş seferlerini duyurdu

Pegasus Hava Yolları, İzmir’den Muş’a direkt seferlere başladı.
  • İzmir muş direk uçuşları neden iptal edildi.
  • Sunexpress'in sürekli yüksek dolulukla uçtuğu ADB-DIY hattında direkt sefer koymanın zamanı gelmedi mi?
  • Bi zonguldaka uçamadınız. Almanlar 8 senedir uçuyor.
  • izmirin bu şekilde diğer şehirlere bağlanması güzel ama izmirdeki potansiyeli de keşfetmek lazım. Aegean atina uçuşları ile pastayı tüketiyor. Biraz daha uygun fiyat verebilirse pegasusta bağlantılarla kullanabilir bu hattı. aegeanin uçmadığı tarihlere özellikle haftasonu tatili için çok iyi olur. Ayrıca eğer sunexpress bu fiyatlara rağmen bu kadar çok kuzeye uçabiliyorsa pegasus o hatta girse kimbilir neler olur.

Pegasus Hava Yolları, İzmir’den Muş’a direkt seferlere başlıyor. İzmir merkezli yurt içi uçuşlarının sayısını artırmaya devam eden Pegasus’un 29 Ekim’de başlayacak İzmir-Muş karşılıklı direkt seferleri ile misafirler; Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın 4 günü, İzmir’den Muş’a her şey dahil 89,99 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşabilecek.

Pegasus’un İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan yurt içinde Muş dışında; Adana, Ankara, Batman, Elazığ, Erzincan, Hatay, İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Kayseri, Mardin, Samsun, Sivas, Şanlıurfa ve Trabzon olmak üzere 15 noktaya direkt uçuşu bulunuyor.

Pegasus misafirleri, İzmir-Muş karşılıklı seferleri için biletlerini www.flypgs.com, mobile.flypgs.com ve Pegasus’un mobil uygulamaları aracılığıyla satın alabilir.

Pegasus İzmir-Muş seferlerini duyurdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Ayşe ~ 3 ay önce
İzmir muş direk uçuşları neden iptal edildi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diyarbakır ~ 10 ay önce
Sunexpress'in sürekli yüksek dolulukla uçtuğu ADB-DIY hattında direkt sefer koymanın zamanı gelmedi mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kömür ~ 10 ay önce
Bi zonguldaka uçamadınız. Almanlar 8 senedir uçuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karşıyakalı ~ 10 ay önce
izmirin bu şekilde diğer şehirlere bağlanması güzel ama izmirdeki potansiyeli de keşfetmek lazım. Aegean atina uçuşları ile pastayı tüketiyor. Biraz daha uygun fiyat verebilirse pegasusta bağlantılarla kullanabilir bu hattı. aegeanin uçmadığı tarihlere özellikle haftasonu tatili için çok iyi olur. Ayrıca eğer sunexpress bu fiyatlara rağmen bu kadar çok kuzeye uçabiliyorsa pegasus o hatta girse kimbilir neler olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000