20 Kasım 2013, Çarşamba 08:12:57

PEGASUS HAVAYOLLARI 'YÜZDE 100' DEDİ

Pegasus Havayolları, dün yapılan uçak seferleri sonrasında tüm uçuşlarını rötarsız yapmayı başardı.
  • sanada zamanında kalkış iniş için prim versinler, sende zamanından önce kalkıp yatarsın : ))
  • 1 günlük %100 ORAN kesinlikle yanıltıcıdır. Ben bu sene içerisinde pagasus ile 6 uçuş yaptım, 4 ünde en az 1 saatlik gecikme oldu. Bunları neden dile getirmiyorsunuz. Madem böyle bir istatistiğiniz var, niye diğer şirketlerin günlük istatistiğini dikakte almıyorsunuz. Bence türkiye'de Sizin istatsitiğinize göre %100 orana sahip onlarca şirket var.... ! Nasıl bir çıkarınız var bundan merak ettim! ?
  • sımdı cok guzel yazmıs bazı arkadaslar ahl gorelım felan dıye.bu hıcbıryerde farketmez.ben ayda 60 bacak ucuyorum ortalama 55 en az zamanından once gıdılıyor yada ınılıyor.zıhnıyetı soyle acıklayım sana.tk ucus parasını ucus saatıne gore verdıgınden dolayı adam push backe bıraz ıttır deyıp saatı baslatıp ne kada rbeklerse okadar para alıyor zıhnıyetıyle ucuyor.alcalmada 100 nm kala 200 knota suratı dusurup ne kadar ucarsam okadar para alırım zıhnıyetıyle ucuyor.oda haklı ondan para kaznıyor.dolayısyla sen tk olarak bu sekılde para vermeye devam edersen hıcbırzaman gecıkmelerı engelleyemessın.aynı hava alanından yanı sawdan tk da ucuyor.bakın onların gecıkmelerıne.yanı burada bırseyler yazarken dıkkat edın.belkı sız klavye basında yasıyor olabılırsınız ama bız yasamıyoruz.gerceklerı gorun.mıllet calısmıs bu oranlarda herkesın emegı var.basta ucucu ekıp ve onu destekleyen tum unsurlar var.kapıdakı guvenlıge kadar.ama zıhnıyet hıcbırzaman yatarak para kaznalım olmadıgı ıcın...
  • Evet dun saw bütün gün çok sakindi ve operasyonda her zamanki sikintilar yoktu

Zamanında kalkış oranlarını internet sitesinde yayınlayan Pegasus Havayolları, dün gerçekleştirilen uçuşların tamamında zamanında kalkmayı başardı.

Pegasus Havayolları'nın internet sitesiden yapılan duyuruda; 19 Kasım 2013 (dün) tarihinde yapılan 245 uçuşun tamamında yüzde 100'lük zamanında kalkış oranı yakalandığı açıklandı. 

Pegasus Havayolları'nın bu yılın Ocak-Ekim aylarını kapsayan 10 aylık süreçteki zamanında kalkış oranları ise şu şekilde açıklandı:


 

PEGASUS HAVAYOLLARI 'YÜZDE 100' DEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

prim ~ 4 yıl önce
sanada zamanında kalkış iniş için prim versinler, sende zamanından önce kalkıp yatarsın : ))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanıltıcı ~ 4 yıl önce
1 günlük %100 ORAN kesinlikle yanıltıcıdır. Ben bu sene içerisinde pagasus ile 6 uçuş yaptım, 4 ünde en az 1 saatlik gecikme oldu. Bunları neden dile getirmiyorsunuz. Madem böyle bir istatistiğiniz var, niye diğer şirketlerin günlük istatistiğini dikakte almıyorsunuz. Bence türkiye'de Sizin istatsitiğinize göre %100 orana sahip onlarca şirket var.... ! Nasıl bir çıkarınız var bundan merak ettim! ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
soru? ~ 4 yıl önce
onlarda yayınlasınlar günlük, bizde karşılaştırma yapalım nedersin ?
zihniyet ~ 5 yıl önce
sımdı cok guzel yazmıs bazı arkadaslar ahl gorelım felan dıye.bu hıcbıryerde farketmez.ben ayda 60 bacak ucuyorum ortalama 55 en az zamanından once gıdılıyor yada ınılıyor.zıhnıyetı soyle acıklayım sana.tk ucus parasını ucus saatıne gore verdıgınden dolayı adam push backe bıraz ıttır deyıp saatı baslatıp ne kada rbeklerse okadar para alıyor zıhnıyetıyle ucuyor.alcalmada 100 nm kala 200 knota suratı dusurup ne kadar ucarsam okadar para alırım zıhnıyetıyle ucuyor.oda haklı ondan para kaznıyor.dolayısyla sen tk olarak bu sekılde para vermeye devam edersen hıcbırzaman gecıkmelerı engelleyemessın.aynı hava alanından yanı sawdan tk da ucuyor.bakın onların gecıkmelerıne.yanı burada bırseyler yazarken dıkkat edın.belkı sız klavye basında yasıyor olabılırsınız ama bız yasamıyoruz.gerceklerı gorun.mıllet calısmıs bu oranlarda herkesın emegı var.basta ucucu ekıp ve onu destekleyen tum unsurlar var.kapıdakı guvenlıge kadar.ama zıhnıyet hıcbırzaman yatarak para kaznalım olmadıgı ıcın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eagle ~ 4 yıl önce
doğruları yazdığınız için ellerinize sağlık.
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Evet dun saw bütün gün çok sakindi ve operasyonda her zamanki sikintilar yoktu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000