23 Ekim 2012, Salı 13:54:01

PEGASUS GAZİPAŞA İÇİN GERİ SAYIYOR

Yurt içinde ve yurt dışında uçuş ağını her geçen gün misafirleri için genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, uçuş ağına Aralık ayından itibaren bir yenisini daha ekliyor...
  • biletler satisa cikti diyorsunuz www.flypgs.com.sitesinde ise GZP adi gecmiyor bile? Sirketin kendi web sitesi satmiyorda biletleri kim satiyor peki?
  • Pegasus eğer bir hat açıyorsa enine boyuna yetkili her birimle görüşülmüştür zaten..Gazipaşaya ulaşım konusunda içiniz rahat olsun mutlaka önlemi alınır..Sonuçta Alanya için de sevindirici bir haber..Belediye buna duyarsız kalmamalı..
  • pegasus u denizli ye bekliyoruz
  • HAYIRLI OLSUN...ÜCRETSİZ SERVİS KONULACAĞI YÖNÜNDE BİLGİ VAR.

 

Pegasus Hava Yolları, 17 Aralık’tan itibaren Alanya Gazipaşa Havalimanı’na uçmaya başlıyor.
 
Pegasus Havayolları, TAV Havalimanları Holding tarafından işletilen 500 bin yolcu kapasiteli Alanya Gazipaşa Havalimanı’na da tarifeli seferler gerçekleştirmeye başlıyor. Bu yeni uçuş noktası ile Pegasus Havayolları, Alanya’yı Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli destinasyonlarına bağlayacak.
 
İlk uçuşun 17 Aralık günü gerçekleşeceği Gazipaşa Havalimanı’na yapılacak seferlerin biletleri 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla Pegasus yolcuları için satışa sunuldu.
 
Haftanın dört günü, gerçekleştirilecek seferler sayesinde Pegasus yolcuları Gazipaşa Havalimanı’ndan yurt içinde 16; yurt dışında 39 noktaya bağlantılı olarak uçabilecekler.
 
Önümüzdeki dönemde uçuşlara paralel olarak başlayacak, Alanya ve çevresine sunulacak havalimanı servis hizmeti ile Pegasus misafirlerinin Gazipaşa Havalimanı’na ulaşımları kolayca sağlanıyor olacak.
PEGASUS GAZİPAŞA İÇİN GERİ SAYIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

soru ~ 6 yıl önce
biletler satisa cikti diyorsunuz www.flypgs.com.sitesinde ise GZP adi gecmiyor bile? Sirketin kendi web sitesi satmiyorda biletleri kim satiyor peki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cvp ~ 6 yıl önce
bence tekrar bir de alanya olarak bak herkes alıyor biletleri hic bir sorun yok sayfada
ops ~ 6 yıl önce
Pegasus eğer bir hat açıyorsa enine boyuna yetkili her birimle görüşülmüştür zaten..Gazipaşaya ulaşım konusunda içiniz rahat olsun mutlaka önlemi alınır..Sonuçta Alanya için de sevindirici bir haber..Belediye buna duyarsız kalmamalı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
pegasus u denizli ye bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MURAT ~ 6 yıl önce
HAYIRLI OLSUN...ÜCRETSİZ SERVİS KONULACAĞI YÖNÜNDE BİLGİ VAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Servis olabilir ama ücretli... Aksi Pegasus ruhuna aykırı :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000