01 Ağustos 2009, Cumartesi 10:49:43

PEGASUS 'FUTURA'YI DÜŞÜNÜYOR!

9 Eylül 2008’de krize dayanamayarak uçuşlarını durduran İspanyol Futura Havayolları’nın bir uçağı daha Pegasus Havayolları filosuna katıldı.
  • yürü be cin ali kim tutar seni
  • kuyrukta koni varmısta haberimiz yok eğer onun adı koni ise bizim koniler zaten sağlam ve buyuk sen merak etme biz koniyi vurmayız onu vuranlar baska hava yollarında BELKİDE SEN VURMUSSUNDUR ZAMANINDA CEKMEDIYSEN YADA COK CEKMISSEN LOVYEYI PARDON SENIN TABIRINLE DIREKSIYONU
  • kuyruk konisini hemen sağlamlaştırsınlar.. malum sürtebilir..
  • yaklaşık 1 hafta önce budapeştede, bakım esnasında çekilen bir fotoğraf, açıkçası bu fotoğrafı kimin çektiğini çok merak ettim, cuma 00:30'da Sabiha Gökçen Havalimanına inmiş ve teslim alınmış olan uçağın şu an Pegasus yazıları yazılmıştır. Türk sivil havacılığına ve Pegasus ailesine hayırlı olması dileğiyle, emniyetli uçuşlar dilerim.

Pegasus Havayolları, bir dönem Futura Havayolları’ndan satın almak için uğraştığı ancak çeşitli sebeplerle alamadığı uçaklardan ikincisini de filosuna kattı.

Temmuz ayı başında İspanyol şirketten Boeing 737-800 tipi bir uçağı alan Pegasus Havayolları, ikinci uçağını da teslim almaya hazırlanıyor.

Yine Boeing 737-800 tipi olan uçağa TC-AAO kuyruk tescili verildi.

Pegasus’un İspanyol Futura’dan başka uçak alıp almayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

©AirportHaber.com

PEGASUS 'FUTURA'YI DÜŞÜNÜYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
yürü be cin ali kim tutar seni

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kuyrukta koni varmısta haberimiz yok eğer onun adı koni ise bizim koniler zaten sağlam ve buyuk sen merak etme biz koniyi vurmayız onu vuranlar baska hava yollarında BELKİDE SEN VURMUSSUNDUR ZAMANINDA CEKMEDIYSEN YADA COK CEKMISSEN LOVYEYI PARDON SENIN TABIRINLE DIREKSIYONU

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kuyruk konisini hemen sağlamlaştırsınlar.. malum sürtebilir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yaklaşık 1 hafta önce budapeştede, bakım esnasında çekilen bir fotoğraf, açıkçası bu fotoğrafı kimin çektiğini çok merak ettim, cuma 00:30'da Sabiha Gökçen Havalimanına inmiş ve teslim alınmış olan uçağın şu an Pegasus yazıları yazılmıştır. Türk sivil havacılığına ve Pegasus ailesine hayırlı olması dileğiyle, emniyetli uçuşlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000