31 Ekim 2014, Cuma 09:42:48

PEGASUS 9 AYDA KAÇ MİLYON YOLCU TAŞIDI?

Pegasus Havayolları, bu yılın 9 aylık trafik verilerini açıkladı. Peki, geçtiğimiz yılın Ocak-Eylül döneminde toplam 12,6 milyon yolcu taşıyan şirket bu yılın aynı döneminde kaç milyon yolcu taşıdı?
  • Yorgun ve mutsuz ekipleriyle temizlik alınmadan tozdan ciğerlerinizin parçalandığı uçaklarla low cost he canım oldu gülüm. Avrupada bu kadar vasat değil low costlar.
  • goz boyama, amaciyle pegasosisin beceriksiz bos gezenin lerin yaptigi bos isleri gosteren ve nerden nasil geldigi belli olmayan keyfi olarak doldurulmus luzumsuz bir suru tutarsiz rakkamlar , kimsenin bir sey anladigi yok , kar nedir, kar patron size sormuyormu kardesim.
  • Ne ara artmis ya onceden 9 ayda 8 milyon kişiydi şimdi 12milyon kisi super ama thy ye yetisemez
  • Diğer özeller zor durumda. en kuvvetli özel hava yolu pegasustur. thy ve hükümet, cumhuriyetci diye pgs sun üzerine gelmekte olay bundan ibaret. bilet seçerken kendi özgür iradeniz ile seçiyorsunuz herhalde isteyen istediğini yazsın bu konuda low cost bir şirket pgt. avrupada birsürü örneği var. Aksini söyleyen yazsın.

Pegasus Havayolları, Ocak-Eylül dönemine ilişkin 9 aylık trafik rakamlarını açıkladı.

Pegasus Havayolları, Ocak-Eylül dönemine ilişkin 9 aylık trafik rakamlarını açıkladı. Şirketin geçtiğimiz yıla oranla hem konma sayısı hem de yolcu sayısında artış yaşadığı gözlendi.

İç hatlarda yolcu sayısının yanı sıra doluluk oranında da artış yaşamaya devam eden Pegasus, dış hatlarda doluluk oranında 2013'ün gerisinde kaldı. Toplam yolcu sayısını 15 milyona çıkaran Pegasus, uçtuğu nokta sayısını da 71'den 86'ya çıkardı.

İşte Pegasus'un 2014'deki 9 aylık performansı:

PEGASUS 9 AYDA KAÇ MİLYON YOLCU TAŞIDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yorgun ve mutsuz ekipleriyle temizlik alınmadan tozdan ciğerlerinizin parçalandığı uçaklarla low cost he canım oldu gülüm. Avrupada bu kadar vasat değil low costlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fasa fiso pegasiso ~ 3 yıl önce
goz boyama, amaciyle pegasosisin beceriksiz bos gezenin lerin yaptigi bos isleri gosteren ve nerden nasil geldigi belli olmayan keyfi olarak doldurulmus luzumsuz bir suru tutarsiz rakkamlar , kimsenin bir sey anladigi yok , kar nedir, kar patron size sormuyormu kardesim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kral ~ 3 yıl önce
Ne ara artmis ya onceden 9 ayda 8 milyon kişiydi şimdi 12milyon kisi super ama thy ye yetisemez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aero ~ 3 yıl önce
Diğer özeller zor durumda. en kuvvetli özel hava yolu pegasustur. thy ve hükümet, cumhuriyetci diye pgs sun üzerine gelmekte olay bundan ibaret. bilet seçerken kendi özgür iradeniz ile seçiyorsunuz herhalde isteyen istediğini yazsın bu konuda low cost bir şirket pgt. avrupada birsürü örneği var. Aksini söyleyen yazsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000