16 Şubat 2016, Salı 10:45:09

Pegasus 100 milyon kâr açıkladı

Pegasus Havayolları, 2015 yılına ait gelir tablosunu yayınladı.
  • Yine kuş kadar kar payı dağıttılar. Üst yönetim parsayı topladı, kırıntılar alttakilere kaldı. Bu yılda kar payı tırt...
  • FLYPGS nin yolcularını konaklatmada çalışyığı 2 tesis var .GREENPARK HOTEL ve RAMADA PLAZA ASİA AİRPORT Her 2 tesiside İstanbulun ilk 10 undadır.Tüm FLYPGS kadrosu da üstün çaba ve gayret göstermektedirler..
  • Ali beyle ne alakasi var. Pegasus ucmak icin dehşet ucuz bi firma, fakat çalismak icin şartlari biraz kötü. Yinede amirler olsun kabindekiler kokpitteler olsun diger firmalara nazaran daha rahat.
  • yani pes :) her dalin uzmani var bu sitede , havacilik disinda! arkadas muhasebeci kayniyor ya burasi ahahaha adamlar kar etmis sizin zorunuza giden nedir ? yok efendim o tabloya gore soyleymis boyleymis iyi gormuomus gelcegini faln fistik. levent kardesim otede bi oyna sen istersen he ?

Pegasus Havayolları, 2015 yılına ait gelir tablosunu yayınladı. Şirketin 100 milyon TL kar açıkladığı görüldü.

01.01.2015-31.12-2015 yılına ait gelir tablosunu Vergi Dairesi'ne sunan Pegasus, 100 milyon 567 bin TL kar ettiğini açıkladı.

Pegasus'un gelir tablosu:

Pegasus 100 milyon kâr açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Oktay ~ 2 yıl önce
Yine kuş kadar kar payı dağıttılar. Üst yönetim parsayı topladı, kırıntılar alttakilere kaldı. Bu yılda kar payı tırt...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CELEBİ ~ 2 yıl önce
FLYPGS nin yolcularını konaklatmada çalışyığı 2 tesis var .GREENPARK HOTEL ve RAMADA PLAZA ASİA AİRPORT Her 2 tesiside İstanbulun ilk 10 undadır.Tüm FLYPGS kadrosu da üstün çaba ve gayret göstermektedirler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayna ~ 2 yıl önce
Ali beyle ne alakasi var. Pegasus ucmak icin dehşet ucuz bi firma, fakat çalismak icin şartlari biraz kötü. Yinede amirler olsun kabindekiler kokpitteler olsun diger firmalara nazaran daha rahat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 yıl önce
yani pes :) her dalin uzmani var bu sitede , havacilik disinda! arkadas muhasebeci kayniyor ya burasi ahahaha adamlar kar etmis sizin zorunuza giden nedir ? yok efendim o tabloya gore soyleymis boyleymis iyi gormuomus gelcegini faln fistik. levent kardesim otede bi oyna sen istersen he ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000