12 Ekim 2010, Salı 09:34:59

O YOLCU TEMİNATLA SERBEST

Ercan Devlet Havalimanı’nda 8 Ekim günü saat 23:45 sıralarında İstanbul’dan gelen Pegasus Havayolları’na ait uçakta çıkan kavganın zanlısı teminatla serbest bırakıldı.
  • Kimse mevzuyu bilmeden atıp tutmuş bu adam niye vurdu neden vurdu diye soran yok bu dünyada neden yaşıyosunuz namus şeref için namusunuza serefinize söz söylettirirmisiniz siz ben söylettirmem arkadas adamlar sarhoş herkese salça oluyor en son bana denk geldi bu oldu
  • Lafını bil konuş Kıbrıslı ! Türk insanına çamur atmaya kalkma, ne oldugunuzu cümle alem biliyor ! Haddinizi bilin, zamanında askerimizide laf atıyordunuz ! Şimdide bizlere !!!
  • Yazıyı lütfen dikkatli okuyun. Zanlı TC vatandaşı. Zaten bizim ülkemizde mahkemedeki davaların tümüne yakınında başrolde TC vatandaşları bulunuyor. TCnin arka bahçesi olmaya alıştık. Nüfus olmuş yarım milyon, Kıbrıslılar kalmış 80 bin. Daha ne denebilir ki.. Birşey desek biz size o kadar para gönderiyoruz diyorsunuz ama bir düşünün bu paranın ne kadarı gerçek Kıbrıslılara kalıyor. Sadece 80 bin kişi...
  • kiprisli arkadasim: kafayi atan Kipris vatandasi, sen nesin Rum musun bu arada gelen Turk giden Turk demisin? Ama Turk Rum olmadan once insan ol derim, no racism no stereotyping! You know what I mean my friend?
Sabiha Gökçen- Ercan seferini yapmakta olan uçakta meydana gelen olayda, kendisine ters ters baktığı gerekçesiyle sinirlenen zanlı Cenk İlbeyi’nin kafa darbesiyle Arda Akın isimli şahsın burnu kırılmıştı.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi, zanlı Cenk İlbeyi’nin yurt dışına çıkışının yasaklanıp seyahat ve kimlik belgelerinin polise teslim edilmesi, 3 bin TL nakdi teminat yatırması ve KKTC vatandaşı muteber bir kişinin imzalayacağı 20 bin TL’lik şahsi kefalet senedi karşılığında davaları görüşülünceye dek serbest kalmasına karar verdi.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi Kıdemli Yargıcı Fügen Ulutekin’in huzurunda gerçekleşen duruşmada iddia makamı Başsavcılık adına Savcı Emine Taşkın hazır bulundu.

Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Meriç Polis Karakolu’nda görevli polis memuru Cemali Çiftçi, mahkemede yeminli şahadet vererek olguları aktardı.
Cemali Çiftçi, 8 Ekim 2010 tarihinde saat 23:45 raddelerinde Ercan Devlet Havalimanı’nda Pegasus uçağı içerisinde, yolculuk sırasında tartıştığı Arda Akın’ın burnuna başı ile vurmak suretiyle ciddi şekilde darp eden zanlı Cenk İlbeyi’nin konu şahsı vahim zarara uğrattığını söyledi.

Zanlı Cenk İlbeyi’nin TC vatandaşı olup KKTC’de çalışma izinli olarak bulunduğunu belirten Çiftçi, zanlının uygun görülecek bir teminata bağlanmasını talep etti.

İddia makamı adına söz alan Savcı Emine Taşkın, zanlı Cenk İlbeyi’nin yurt dışına çıkışının yasaklanıp seyahat ve kimlik belgelerinin polise teslim edilmesi, 3 bin TL nakdi teminat yatırması ve KKTC vatandaşı muteber bir kişinin imzalayacağı 20 bin TL’lik şahsi kefalet senedi karşılığında davaları görüşülünceye dek serbest kalmasına itirazları olmayacağını söyledi.

Zanlı avukatının 20 bin TL’lik kefalet senedi talebine itiraz etmesine rağmen Kıdemli Yargıç Fügen Ulutekin, iddia makamının talebini yerinde bularak zanlı Cenk İlbeyi’nin yurt dışına çıkışının yasaklanıp seyahat ve kimlik belgelerinin polise teslim edilmesi, 3 bin TL nakdi teminat yatırması ve KKTC vatandaşı muteber bir kişinin imzalayacağı 20 bin TL’lik şahsi kefalet senedi karşılığında davaları görüşülünceye dek serbest kalmasına emir verdi.
O YOLCU TEMİNATLA SERBEST

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
Kimse mevzuyu bilmeden atıp tutmuş bu adam niye vurdu neden vurdu diye soran yok bu dünyada neden yaşıyosunuz namus şeref için namusunuza serefinize söz söylettirirmisiniz siz ben söylettirmem arkadas adamlar sarhoş herkese salça oluyor en son bana denk geldi bu oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Lafını bil konuş Kıbrıslı ! Türk insanına çamur atmaya kalkma, ne oldugunuzu cümle alem biliyor ! Haddinizi bilin, zamanında askerimizide laf atıyordunuz ! Şimdide bizlere !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yazıyı lütfen dikkatli okuyun. Zanlı TC vatandaşı. Zaten bizim ülkemizde mahkemedeki davaların tümüne yakınında başrolde TC vatandaşları bulunuyor. TCnin arka bahçesi olmaya alıştık. Nüfus olmuş yarım milyon, Kıbrıslılar kalmış 80 bin. Daha ne denebilir ki.. Birşey desek biz size o kadar para gönderiyoruz diyorsunuz ama bir düşünün bu paranın ne kadarı gerçek Kıbrıslılara kalıyor. Sadece 80 bin kişi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kiprisli arkadasim: kafayi atan Kipris vatandasi, sen nesin Rum musun bu arada gelen Turk giden Turk demisin? Ama Turk Rum olmadan once insan ol derim, no racism no stereotyping! You know what I mean my friend?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000