26 Mayıs 2012, Cumartesi 10:44:31

İŞTE PEGASUS'UN YENİ ROTASI

Pegasus Havayolları'nın Krosnadar'dan sonra Rusya'daki ikinci noktası Omsk oldu.
  • bit girisim. Pegasus'u kutluyorum. Sibirya Türkler tarafindan yeterince kesfedilmemis bir cografya. Yakin zamanda 'sadece Sibirya' adli bir film izldim. Olaganüstü güzellikler. En yakin zamanda gitmeyi umuyprum. Sagolasin Pegasus! Rusya'da daha baska bir cok hat var acilmasi gereken. Basarilarinizin devamini diliyoruz.
  • Sonunda RUS kizlarina ulasmak daha kolay olacak..Bizi turk kizlarindan kurtardigin icin saol pegasus.
  • ayagini bastigin her yer hayirli ugurlu olsun.iyi ucuslar.
  • Darısı Samara, Nizhny Novgorod, Perm, Chelyabinsk, Vladivostok, Yakutsk, Murmansk, Makhachkala, Nalchik, Grozhny ve Saratov'un başına.. Saygılarımla..

Rusya'da ikinci Uçuş Noktamız Omsk!
Sibirya’nın büyük şehirlerinden Omsk’a 159,99 USD’den başlayan fiyatlarla uçuşlarımız başlıyor

Pegasus internet sitesinde yer alan bilgiye göre 21 Haziran 2012 tarihi itibari ile Rusya'nın Omsk şehrine başlayacak seferlerle 24 ülkede toplam 54 noktaya ulaşacak olan Pegasus Havayolları, ekonomik seyahat destinasyonlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Omsk için biletlerin 159,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa açıldığı, her hafta Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri İstanbul Sabiha Gökçen’den saat 20.15’de gerçekleştirilecek uçuşlar ile Omsk’a gidelebilecek, dönüşler ise hafta her günü Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yerel saat ile 06.55’de Omsk’tan İstanbul Sabiha Gökçen’e gerçekleştirilecek.

Ayrıca sitede yer alan bilgiye göre, Pegasus misafirleri yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, İzmir, Şanlıurfa, Trabzon, Van’dan, yurt dışında ise Amsterdam, Basel, Berlin, Brüksel, Bükreş, Düsseldorf, Kopenhag, Lefkoşa, Londra, Milano, Münih, Paris, Priştine, Roma, St Etienne/Lyon, Stokholm, Stuttgart, Üsküp, Viyana ve Zürih’ten İstanbul bağlantılı olarak Omsk’a seyahat edebilirler.

İŞTE PEGASUS'UN YENİ ROTASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Olaganüstü ~ 6 yıl önce
bit girisim. Pegasus'u kutluyorum. Sibirya Türkler tarafindan yeterince kesfedilmemis bir cografya. Yakin zamanda 'sadece Sibirya' adli bir film izldim. Olaganüstü güzellikler. En yakin zamanda gitmeyi umuyprum. Sagolasin Pegasus! Rusya'da daha baska bir cok hat var acilmasi gereken. Basarilarinizin devamini diliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B738 ~ 6 yıl önce
Sonunda RUS kizlarina ulasmak daha kolay olacak..Bizi turk kizlarindan kurtardigin icin saol pegasus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
glsnuzman ~ 6 yıl önce
ayagini bastigin her yer hayirli ugurlu olsun.iyi ucuslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ushuaia ~ 6 yıl önce
Darısı Samara, Nizhny Novgorod, Perm, Chelyabinsk, Vladivostok, Yakutsk, Murmansk, Makhachkala, Nalchik, Grozhny ve Saratov'un başına.. Saygılarımla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000