22 Kasım 2010, Pazartesi 16:09:10

Fransa'dan İzmir'e 27 saatte uçtular!

Aydınlı Macit ile Şükriye Esmergül çiftinin, bayram tatili için gittikleri Fransa'dan dönüşü işkence haline geldi. Uçakla İstanbul'a 3 saatte varan çift, aktarmada yaşanan aksaklık sebebiyle oradan İzmir'e 24 saat sonra gelebildi.
  • Yorum'a gerek yokki; Cin Ali
  • bağlantılı uçağı kaçırmışlar, firma onlara 5 yıldızlı otelde konaklama , takiben yeni uçak bileti vermiş ve gidecekleri yere ulaştırmış. bayram dönüşündeki izdihamı düşünürseniz olanlar gayet normal. bu çiftin şov amaçlı sitemini airport haber olarak haber diye buraya getirmeniz bence doğru olmamış. yapılan pegasus şirketine haksızlık. şirketin herhangibir ihmali yok.
  • UCUZ SİRKET BUNLAR. LOWWWWW COSTTTT DO NOT FLY PGS.
  • Bu yolcular schalter ararken veya sirada beklerken ucagi kacirmislar olabilir ama bunu tabiki yolcularimiz itiraf etmez ve yolcularimiz kendi suclarini havayollarina yuklemeye calisirlar malesep. Ben kendi yolcularimimdan bunlari birkac seper yasadim ve biliyorum. DUSSELDORF
Esmergül çifti, bayramda Fransa'daki yakınlarına ziyarete gitti. İzmir'e dönüş için Pegasus Havayolları'ndan transit bilet aldılar. Saint Etienne Havalimanı'ndan 20 Kasım'da yerel saatle 14.05'te kalkması gereken uçak, 40 dakika rötar yaptı. Bu yüzden İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na 18'55'te varan Esmergül çiftinin, İzmir'e 19.25'te hareket edecek transit uçağa yetişmesi tehlikeye girdi. Sırada çok kişi olduğu için durumu firmanın gişe yetkilisine bildirdiler. Uçağın bekleyeği söylenince de sıraya girip chek-in yaptırdılar fakat binecekleri zaman uçağın kalktığını öğrendiler.
 
Macit Esmirgül, başlarına geleni şöyle anlattı: "Uçağın bekleyeceğini söyleyerek bizi yanlış yönledirdiler. Personele durumu aktardığımızda ise, 'İster biletinizin parasını geri verelim, isterseniz sizi beş yıldızlı bir otelde misafir edip ertesi gün gönderelim.' dediler. Bilet parasını alsak, aynı fiyata ve o saatte İzmir'e gidemeyeceğimiz için otelde kaldık. Ertesi gün (pazar) saat 18.30'da İzmir'e varabildik. Hakkımızı arayınca, polis çağırmakla da tehdit ettiler." Esmergül, kendileri gibi 50 kadar yolcunun da aynı şekilde mağdur olduğunu söyledi.
 
Pegasus Havayolları yetkilileri de olayı doğrulayarak, iki uçak arasında 30 dakikalık süre olduğunu belirtti. Personelle veya diğer konularla ilgili şikayetlerinse genel merkezlerine eposta yoluyla, bilet veya uçuş numarası yazılarak iletilebileceğini ifade ettiler.

(Samanyolu)
Fransa'dan İzmir'e 27 saatte uçtular!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yorum'a gerek yokki; Cin Ali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bağlantılı uçağı kaçırmışlar, firma onlara 5 yıldızlı otelde konaklama , takiben yeni uçak bileti vermiş ve gidecekleri yere ulaştırmış. bayram dönüşündeki izdihamı düşünürseniz olanlar gayet normal. bu çiftin şov amaçlı sitemini airport haber olarak haber diye buraya getirmeniz bence doğru olmamış. yapılan pegasus şirketine haksızlık. şirketin herhangibir ihmali yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
UCUZ SİRKET BUNLAR. LOWWWWW COSTTTT DO NOT FLY PGS.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu yolcular schalter ararken veya sirada beklerken ucagi kacirmislar olabilir ama bunu tabiki yolcularimiz itiraf etmez ve yolcularimiz kendi suclarini havayollarina yuklemeye calisirlar malesep. Ben kendi yolcularimimdan bunlari birkac seper yasadim ve biliyorum. DUSSELDORF

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000