20 Nisan 2012, Cuma 19:52:56

ÇOK MU UÇTUK? SEN DE UÇ!

Pegasus Havayolları yepyeni bir reklam filmi ile yolcularına "Çok mu uçtuk? Sen de uç" dedi.
  • Yorumlara bakarsak Biz Cok Olmusuz :))))) Seviyoruz seni Pegasus...
  • Seyri güzel ve çok başarılı bir reklam olmuş.Çok hoşuma gitti.Aynı zamanda gurur verici Ülkemizdeki şirketlerin başarısı ülkenin başarısı ve bizim başarımız demek.
  • myTECHNIC bile geçmiş reklamın içinde ya hadi hayırlısı....
  • Pegasus gerçekten havacılığı değiştirdi Türkiye'de. Şimdiye kadar olan uçuşlarımda hiç bir sıkıntı yaşamadım. En büyük eleştiri suyu bile parayla satması. En sık kullandığım ADB - IST hattında Pegasus'a en yakın fiyat genelde Atlasjet oluyor ama o bile en az 10 TL daha pahalı, o paraya 3 şişe su alırım uçakta kana kana içerim, 1 TL de cebime kalır. Ama içmek istemiyorsam neden 10 TL daha fazla vereyim ki? çarpın bunu ortalama 150 yolcuyla, o zaman Pegasus'un sunduğu hizmetin neden havacılığı değiştirdiğini anlarsınız.
Türkiye'nin en genç filosuna sahip özel havayolu şirketi Pegasus, yayınladığı reklam filmi ile bir kez daha beğeni topladı.

Televizyonlarda dönmeye başlayan "Türkiye'de havacılığı biz başlatmadık ama biz değiştirdik" sloganı ile dikkat çeken reklam filminde "Biz biraz hızlı koştuk" diyerek 6 senede hızla büyüyen filosunu ön plana çıkaran şirket, Avrupa'nın en hızlı büyüyen havayolu şirketi olduğunu belirtiyor.

İşte Pegasus Havayolları'nın beğeni toplayan yeni reklam filmi;

ÇOK MU UÇTUK? SEN DE UÇ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 6 yıl önce
Yorumlara bakarsak Biz Cok Olmusuz :))))) Seviyoruz seni Pegasus...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Seyri güzel ve çok başarılı bir reklam olmuş.Çok hoşuma gitti.Aynı zamanda gurur verici Ülkemizdeki şirketlerin başarısı ülkenin başarısı ve bizim başarımız demek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
myTECHNIC bile geçmiş reklamın içinde ya hadi hayırlısı....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Pegasus gerçekten havacılığı değiştirdi Türkiye'de. Şimdiye kadar olan uçuşlarımda hiç bir sıkıntı yaşamadım. En büyük eleştiri suyu bile parayla satması. En sık kullandığım ADB - IST hattında Pegasus'a en yakın fiyat genelde Atlasjet oluyor ama o bile en az 10 TL daha pahalı, o paraya 3 şişe su alırım uçakta kana kana içerim, 1 TL de cebime kalır. Ama içmek istemiyorsam neden 10 TL daha fazla vereyim ki? çarpın bunu ortalama 150 yolcuyla, o zaman Pegasus'un sunduğu hizmetin neden havacılığı değiştirdiğini anlarsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000