04 Ağustos 2009, Salı 14:27:00

Ali Sabancı kameralar karşısında!

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, reklam filmi için kamera karşısına geçti.
  • Sayin Ali Sabanci Bey, siz bir biletin nasil satildigini biliyormusunuz, yada bir vatandasin gurbette nasil para kazandigini biliyormusunuz, yada gurbette nasil hasret giderildigini biliyormusunuz, bugün DUS-IST seferinde (10.08.)2 kilo yük fazla geldi diye vatandas tan kilo basina 8 euro aldiniz, ya bu gurbetciler vatanina gidiyor vatanina, bu vatana trilyonlarca döviz akiyor yilardir, bu gurbetcilerin sayesinde para kazanirken, bugünün yarinida var, sen veya siz bir havayolu olarak, bana bir adim gel ben sana acenta olarak bu düsseldorf pazarindan ekmek yedireyim, yoksa % 30 larla ucarsin. Hizmette sinir yoktur, ama sizde Low Cost culugu Isci seferlerinde yapmayin. Yoksa siz hicbirzaman Öger olamazsiniz. Öger Türk bu firsati degerlendirir
  • Çay kahve yada makinalar zaten zart diye kaldırılmadı ki!! Bundan böyle çay-kahve -bardak şeker tedariki yapılmayacaktır diye şirket içinde yazı yayınlandı.. Mevcut olanlar bittiğinde artık gerisi yok yanii !!!
  • arkadaşlar bu çay kahve olayını kim çıkardı bilmiyorum ama dün şirkete bir iş için uğradım ve her kattaki çaylar kahveler olduğu gibi yerinde ve isteyen herkes gelip içebiliyor. hatta bende afiyetle bir kahve içtim. lüten olayın tam içeriğini öğrenmeden yorum yapmayalım...
  • Nedense ben Ali Bey´i cok seviyorum ve cok akilli bir is adami olarak görüyorum. Türkiye´de havacilik sektörine ilk low cost uygulamasini getirip ve gercekten uygulayan birisi olarak görüyorum. Tebrikler... Ayrica reklamin iyisi veya kötüsü olmaz :)

Türkiye’de 3G çılgınlığı yaşanırken havacılık sektörünün renkli simalarından Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Vodafone’un 3G hizmeti için başlattığı 5 Ağustos’tan itibaren yayınlanmaya başlayacak yeni kampanya kapsamındaki reklam filminde Ali Sabancı rol aldı. Çekimler, Pegasus Havayolları’nın operasyon merkezi olan Sabiha Gökçen Havalimanı’nda gerçekleştirildi.

Sabancı’nın reklam filminde oynayarak 3G hızı ile Pegasus’un dinazminin ve hızının örtüştüğüne bağladığı bildirildi.

Ali Sabancı kameralar karşısında!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 9 yıl önce
Sayin Ali Sabanci Bey, siz bir biletin nasil satildigini biliyormusunuz, yada bir vatandasin gurbette nasil para kazandigini biliyormusunuz, yada gurbette nasil hasret giderildigini biliyormusunuz, bugün DUS-IST seferinde (10.08.)2 kilo yük fazla geldi diye vatandas tan kilo basina 8 euro aldiniz, ya bu gurbetciler vatanina gidiyor vatanina, bu vatana trilyonlarca döviz akiyor yilardir, bu gurbetcilerin sayesinde para kazanirken, bugünün yarinida var, sen veya siz bir havayolu olarak, bana bir adim gel ben sana acenta olarak bu düsseldorf pazarindan ekmek yedireyim, yoksa % 30 larla ucarsin. Hizmette sinir yoktur, ama sizde Low Cost culugu Isci seferlerinde yapmayin. Yoksa siz hicbirzaman Öger olamazsiniz. Öger Türk bu firsati degerlendirir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Çay kahve yada makinalar zaten zart diye kaldırılmadı ki!! Bundan böyle çay-kahve -bardak şeker tedariki yapılmayacaktır diye şirket içinde yazı yayınlandı.. Mevcut olanlar bittiğinde artık gerisi yok yanii !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaşlar bu çay kahve olayını kim çıkardı bilmiyorum ama dün şirkete bir iş için uğradım ve her kattaki çaylar kahveler olduğu gibi yerinde ve isteyen herkes gelip içebiliyor. hatta bende afiyetle bir kahve içtim. lüten olayın tam içeriğini öğrenmeden yorum yapmayalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Nedense ben Ali Bey´i cok seviyorum ve cok akilli bir is adami olarak görüyorum. Türkiye´de havacilik sektörine ilk low cost uygulamasini getirip ve gercekten uygulayan birisi olarak görüyorum. Tebrikler... Ayrica reklamin iyisi veya kötüsü olmaz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000