14 Aralık 2011, Çarşamba 10:13:48

ALİ İSMAİL SABANCI...TC-AIS GELİYOR

Pegasus Havayolları, Boeing'den sipariş ettiği 737-800 serisi bir uçağı daha teslim aldı. Ali Sabancı'nın isminin baş harflerini taşıyan kuyruk tescilini alan uçak bugün saat 14.00'te Sabiha Gökçen'e inecek.
  • emeğe saygı lütfen bizim de biri Mustafa biri Kemal 27 Mayıs 2011 doğumlu yavrumuz var.o isim olmuş bu isim olmazmış.bu uçakta emeğimiz de çok.Seattle da çok emek harcadık bu uçak için kural konmuş aylar önce.Ben de çok isterdim Mustafa ve Kemal yanyana yazılsın diye.çok da güzel yakışırdı.lütfen emeğe önce saygı duyalım eleştirmek çok kolay.
  • ne saçmalıyosunuz yine !! başlıktan da anlaşılacağı üzere shemale demek daha doğru olur. iniş takımları olduğu için male, içine geri topladığı için de shemale en doğrusu. hadi buyrun bunu konuşun şimdi...
  • Ali Sabancı'nın uzun adı "Ali İsmail Sabancı"'dır. "Ali İhsan ... değil. Arzu edenler Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde Pegasus'un en son Ticaret Sicil Gazetesindeki ilanına bakabilirler..
  • kız cocugu mantıgı benim düsünceme gore , telsiz freyzolojisinde ucaklara "she" yani dişi olarak kastedilir. Ondan kız cocuklarının isimleri verilebilir ayrıca kız gibi nazik ve zarif aletlerdir :)
Pegasus Havayolları, bir Boeing 737-800 tipi uçağı daha filosuna kattı. Uçağı Seattle'deki Boeing tesislerinden teslim alan ekip yaklaşık 17 saat sürecek yolculuğun sonunda bugün saat 14.00 sıralarında Sabiha Gökçen Havalimanı'na inecek.

Teslimat töreni için ABD'ye davet edilen konuklar arasında bulunan radyocu Nihat Sırdar, uçağın ilk fotoğraflarını twitter'deki adresinden paylaştı.

Ali İsmail Sabancı'nın baş harflerini taşıyan TC-AIS kuyruk tescilini alan Boeing 737-800 tipi uçağa, internette düzenlenen çekiliş sonrası Sevde Nil D. ismi verildi.

İşte Pegasus'un yeni kuşu...


İşte o uçağı Türkiye'ye getirecek ekip ve o uçağın kokpiti;


Radyocu Nihat Sırdar tarafından yapılan espriyle o uçağın anahtarı (!);ALİ İSMAİL SABANCI...TC-AIS GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 6 yıl önce
emeğe saygı lütfen bizim de biri Mustafa biri Kemal 27 Mayıs 2011 doğumlu yavrumuz var.o isim olmuş bu isim olmazmış.bu uçakta emeğimiz de çok.Seattle da çok emek harcadık bu uçak için kural konmuş aylar önce.Ben de çok isterdim Mustafa ve Kemal yanyana yazılsın diye.çok da güzel yakışırdı.lütfen emeğe önce saygı duyalım eleştirmek çok kolay.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ne saçmalıyosunuz yine !! başlıktan da anlaşılacağı üzere shemale demek daha doğru olur. iniş takımları olduğu için male, içine geri topladığı için de shemale en doğrusu. hadi buyrun bunu konuşun şimdi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ali Sabancı'nın uzun adı "Ali İsmail Sabancı"'dır. "Ali İhsan ... değil. Arzu edenler Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde Pegasus'un en son Ticaret Sicil Gazetesindeki ilanına bakabilirler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kız cocugu mantıgı benim düsünceme gore , telsiz freyzolojisinde ucaklara "she" yani dişi olarak kastedilir. Ondan kız cocuklarının isimleri verilebilir ayrıca kız gibi nazik ve zarif aletlerdir :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000