26 Ocak 2016, Salı 15:23:14

Ordu-Giresun'da seferler yeniden başladı

Etkili kar yağışı sonrası bazı seferlerin karşılıklı iptal edildiği Ordu-Giresun Havalimanı'nda uçuşlar yeniden başladı.
  • 26 sında ahl den misafirlerimiz geldi sıkırtı tıkırtı yok. Şehir merkezinde 30 cm e kadar, yükseklere 1 mt ye kadar kar yağdı. Boş beleş konuşanlara selamunaleyküm.
  • O kadar kar yağdı ki bu çağın en önemli havaalanlarından birinde uçuşlar iptal oldu, o kadar yani. Ama arsa fiyatları değişmemiş, çünkü karın altında görünmüyorlarmış.
  • Yine yeni yeniden. 3-4 cm karı temizleyememişlerdi, kendiliğinden eridi gitti, şimdi frenler tutmaz da denize uçarız diye şirketler uçak göndermiyor.
  • Gençler olarak sever begeniyle izleriz

Doğu Karadeniz'de etkili kar yağışı sonrası bazı seferlerin karşılıklı iptal edildiği Ordu-Giresun Havalimanı'nda uçuşlar normale döndü.

Devlet Hava Meydanları İşletmeleri (DHMİ) yetkililerinden alınan bilgiye göre, kentte 23 Ocak'ta başlayan kar yağışının görüş mesafesini düşürmesi sonucu İstanbul, Ankara ve İzmir'e yapılması planlanan 20 sefer karşılıklı iptal edildi.

Kentte üç gündür devam eden kar dolayısıyla hava ulaşımında yaşanan aksama, hava şartlarının düzelmesiyle ortadan kalktı.

Yetkililer, kar yağışının durduğu kentte uçak seferlerinin normale döndüğünü belirtti.

Öte yandan, Avrupa ve Türkiye'nin deniz üzerine inşa edilen ilk ve tek havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı, kar yağışının ardından beyaza büründü.

Kar altında kalan havalimanı güzel manzara oluştururken, bazı vatandaşlar seyir teraslarından hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ordu-Giresun'da seferler yeniden başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

FındıklıMoka ~ 3 yıl önce
26 sında ahl den misafirlerimiz geldi sıkırtı tıkırtı yok. Şehir merkezinde 30 cm e kadar, yükseklere 1 mt ye kadar kar yağdı. Boş beleş konuşanlara selamunaleyküm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VaytÇaklıtMoka ~ 3 yıl önce
a.s kardeşim. alkolle yıkanmış uçakla uçan misafirlerinizi hemen gusüle yönlendirseydiniz iyi olurdu...
Meka ~ 3 yıl önce
O kadar kar yağdı ki bu çağın en önemli havaalanlarından birinde uçuşlar iptal oldu, o kadar yani. Ama arsa fiyatları değişmemiş, çünkü karın altında görünmüyorlarmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dünyadan ~ 3 yıl önce
Her iklim koşulunda arsa fiyatlarını takip edebilecek bir sistem kurulmalıydı bu alana. Çünkü dünyada üçüncü ne de olsa.
Yine ~ 3 yıl önce
Yine yeni yeniden. 3-4 cm karı temizleyememişlerdi, kendiliğinden eridi gitti, şimdi frenler tutmaz da denize uçarız diye şirketler uçak göndermiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ordulu ~ 3 yıl önce
3-4 cm kar derken..?
Garanti ~ 3 yıl önce
Mastik asfalt pistte 1.000 m. de uçak durur.
ORGI ~ 3 yıl önce
Gençler olarak sever begeniyle izleriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000