02 Ocak 2016, Cumartesi 16:29:56

Ordu-Giresun Havalimanı 'kar'da başarılı oldu

Son günlerde yurdu etkisi altına alan yoğun kar yağışı hava trafiğini de olumsuz etkilerken, Ordu-Giresun Havalimanı, karla mücadelede başarılı oldu.
  • MÜDÜRÜME BAŞARILARIN DEVAMINI DİLİYORUM
  • Bu havaalanını en çok savunanlardanım. Ancak 31.12.2015 ve 01.01.2016 perşembe ve cuma günleri uçuşlar yoğun kar yağışı ve buzlanma yüzünden yapılamamıştır. Zaten pegasus ve anadolujet internet sayfalarında da iptallerde gözükmektedir.
  • Neyin kafasını yaşıyorsunuz ya günde 5 uçak inen bi havalimanina 2 gündür sefer yapılamıyordu biraz araştırın. Günde 5 sefer yapılması demek oluyorki diğer meydanlardan örneğin Trabzon'dan daha fazla zaman olması ve doğal olarak da havalimanının erken temizlenmiş hale getirilmesi. Bu durumu bile büyük bi başarı olarak görüyorsak ne mutlu bize..
  • bu küremeciyi sabihayada getirin burdakilerini gönderin.işe yaramazlar hep istanbulda.

Son günlerde yoğun kar yağışı yurdu etkisi altına alırken, özellikle İstanbul çıkışlı uçuşlarda yüzlerce iptal meydana geldi.

Ordu-Giresun Havalimanı da kar yağışından nasibini alırken, meydanda yalnızca bir adet kar küreme aracı olmasına rağmen, uçuşlarda herhangi bir aksaklık olmadı. 

Karla mücadele eden Ordu-Giresun Havalimanı ekiplerinin başarılı çalışmaları neticesinde yapılan uçuşlardahiçbir gecikme yaşanmadı.Ordu-Giresun Havalimanı 'kar'da başarılı oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (61)

CORLU ~ 3 yıl önce
MÜDÜRÜME BAŞARILARIN DEVAMINI DİLİYORUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ordulu ~ 3 yıl önce
Bu havaalanını en çok savunanlardanım. Ancak 31.12.2015 ve 01.01.2016 perşembe ve cuma günleri uçuşlar yoğun kar yağışı ve buzlanma yüzünden yapılamamıştır. Zaten pegasus ve anadolujet internet sayfalarında da iptallerde gözükmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komiksiniz ~ 3 yıl önce
Neyin kafasını yaşıyorsunuz ya günde 5 uçak inen bi havalimanina 2 gündür sefer yapılamıyordu biraz araştırın. Günde 5 sefer yapılması demek oluyorki diğer meydanlardan örneğin Trabzon'dan daha fazla zaman olması ve doğal olarak da havalimanının erken temizlenmiş hale getirilmesi. Bu durumu bile büyük bi başarı olarak görüyorsak ne mutlu bize..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saw ~ 3 yıl önce
bu küremeciyi sabihayada getirin burdakilerini gönderin.işe yaramazlar hep istanbulda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000