22 Ekim 2012, Pazartesi 08:15:46

ORDU-GİRESUN HAVALİMANI COŞTURACAK

AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, çalışmaları devam eden havaalanı inşaatında incelemelerde bulundu...
  • ne değişik yorumlar var burada...yazanların bir kısmının ordu ya da giresunlu olmadığı kesin.bilginiz olsun: bu havalimanının asıl temelleri ordu giresun halkının devletten destek almadan katkılarıyla yıllar önce atılmıştı.şimdi devlet yapıyor,bizçok sevindik..vergiler boşuna gidiyormuş yazıyor yorumların birinde: bu vergiler ordu ve giresun halkından da toplanıyor bilginiz olsun,projeler akıl işi olmalı,gazipaşa olmaması için tedbirler alınmıştır umarım ve gazipaşa olması ihtimali varsa hiçbirhavalimanı inşa edilemez bu anlayışla.trabzon samsun kaldırıyormuş yazmış biri:biz 2.5 saat yol giderek samsun ya da trabzona gitmek istemiyoruz.zaman periyodu kısaldıkça bu illerimize gelmek isteyenlerin sayısı daha da artacak,turizm daha da gelişecek.doğa katliyamı oluyormuş:sahil yoluyla sahil buyuk harabiyete uğradı zaten: önceden neredeydiniz.inşallah havalimanı hayırlı olacak,istanbuldan kalkıp 1 saat sonra memleket havası alacağız,bence buçok guzel,herkes ordu giresuna gelip bi görsun.
  • Resimdekiler neyi gösteriyorlar merak ettim
  • Trabzon ve Samsun Havalimanı bu bölgenin yolcu yükünü gayet başarılı bir şekilde kaldırıyor, tamam havalimanı yapılmasın demiyorum ama en azından çok büyük bir yatırım olmasına gerek yok..
  • yapılsın da kurtulalım be kardeşim. şirketler bütün kar marjlarını trabzon hattından kazanıyorlar sanki. üfürükten firmalar özellikle yaz döneminde emirates business te uçuyor gibi bilet fiyatı var.

Canikli, iki ilin önünü açacak önemli bir projenin hızla devam ettiğini söyledi.

Canikli açıklamasında; bu projenin 110 milyon TL ile başladığını ve bugün tamamlandığında 300-400 milyon TL’yi bulacağını belirterek şöyle konuştu: "Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir örneği sadece Japonya’da bulunan projedir.Bizim dönemimizde olmayacak ama dışarıdan çalışmaları takip edeceğiz. İnşallah 2014’te tamamlanacaktır.Proje hayata geçtiğinde her iki ilin önünü açacak, sıçratacak bir projedir.Ayrıca, havaalanı tamamlandığında oluşacak olan doğal limanda çeşitli su sporları ve yat limanı için ayrı bir çalışma yapılacak ve ışıklandırmalarıyla görsel bir şölen sunacaktır.Böyle bir proje iki ilimize verilen değeri ortaya koymaktadır.Başta başbakanımız olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Hep birlikte başardığımız bir projenin hızla ilerlemesini görmekten mutluluk duyuyoruz.”

ORDU-GİRESUN HAVALİMANI COŞTURACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

memleket havası ~ 6 yıl önce
ne değişik yorumlar var burada...yazanların bir kısmının ordu ya da giresunlu olmadığı kesin.bilginiz olsun: bu havalimanının asıl temelleri ordu giresun halkının devletten destek almadan katkılarıyla yıllar önce atılmıştı.şimdi devlet yapıyor,bizçok sevindik..vergiler boşuna gidiyormuş yazıyor yorumların birinde: bu vergiler ordu ve giresun halkından da toplanıyor bilginiz olsun,projeler akıl işi olmalı,gazipaşa olmaması için tedbirler alınmıştır umarım ve gazipaşa olması ihtimali varsa hiçbirhavalimanı inşa edilemez bu anlayışla.trabzon samsun kaldırıyormuş yazmış biri:biz 2.5 saat yol giderek samsun ya da trabzona gitmek istemiyoruz.zaman periyodu kısaldıkça bu illerimize gelmek isteyenlerin sayısı daha da artacak,turizm daha da gelişecek.doğa katliyamı oluyormuş:sahil yoluyla sahil buyuk harabiyete uğradı zaten: önceden neredeydiniz.inşallah havalimanı hayırlı olacak,istanbuldan kalkıp 1 saat sonra memleket havası alacağız,bence buçok guzel,herkes ordu giresuna gelip bi görsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
waver ~ 6 yıl önce
Resimdekiler neyi gösteriyorlar merak ettim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ordu-Giresun Havalimanı ~ 6 yıl önce
Trabzon ve Samsun Havalimanı bu bölgenin yolcu yükünü gayet başarılı bir şekilde kaldırıyor, tamam havalimanı yapılmasın demiyorum ama en azından çok büyük bir yatırım olmasına gerek yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yapılsın ~ 6 yıl önce
yapılsın da kurtulalım be kardeşim. şirketler bütün kar marjlarını trabzon hattından kazanıyorlar sanki. üfürükten firmalar özellikle yaz döneminde emirates business te uçuyor gibi bilet fiyatı var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000