23 Ağustos 2010, Pazartesi 08:41:40

Başbakan'dan OR-Gİ müjdesi...

Haftasonu çıktığı Karadeniz turunda, Ordu'da iftar yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ordu ve Giresunluların özlemle beklediği havaalanı konusunda, "En geç Mart ayında temelini atmayı hedefliyoruz" dedi.
  • Yoktur kimseden bir beklentim bir çıkarım. Her kim bu memleket için bir çivi çaksın ellerinden öperim. Yollarımız yapıldı, Ordu ve Giresun Üniversitemiz kuruldu, bir de havaalanımız yapılınca seyredin Ordu ile Giresun'un kalkınmasını. İleride sizin çocuklarınız da dua edecekler. Selam ve saygılarımla.
  • Recep Amca'yi pek bir yüceltmissin hayrola? Tesadufe bak ki temeller tam da seçim ayi olan Mart'ta atilacakmis.....Hi-hi evet. Daha depreme dayanikli binalar yapmiyoruz, hizli tren raydan çikiyor, devlet yapim adam gibi denetlemiyor , kontrol etmiyor bir de denize havaalani yapacak. Oldu.Carsamba havaalanini kullanin kardesim. Bir ordulu olarak hiç sikayetim yok havaalani yok diye. Havaalanindan once tepelere yapilan TOKI'nin dogaya nasil tokat gibi yapistigindan sikayetçiyim.
  • Sözünün eri, söyledikleriyle doğru, bugüne kadar kimsenin yapamadıklarını yapan, saygın, yaptıkları ile muhalefeti ümitsizliğe düşüren, insanı yaşatan, büyük insan. OR-Gİ havaalanının temeli Mart 2011 de atıldığında bakalım ne diyecekler, ar damarı olanların utanması gerekecek.
  • yaw olmayacak duaya amin demeye devam ediyosunuz ne kadar cahil insanlarsınız olmaz bu iş ....ama inadına TRABZON hava limanı ...anlayana

Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Samsun mitinginin ardından helikopterle geldiği Ordu'da iftar açtı. 19 Eylül Stadı'na inen helikopterden inerek yaya olarak Orta Cami bahçesinde kurulan iftar sofrasına gelen Başbakan Erdoğan, iftarını Ordulularla birlikte açtı.

Başbakan Erdoğan iftarını açtıktan sonra kürsüde iftar alanında kendisini bekleyen Ordululara hitap etti.

OR-Gİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Ordu ve Giresunluların özlemle beklediği havaalanı konusunda müjdeli konuşan Başbakan Erdoğan, "OR-Gİ'nin proje çalışmaları yılbaşına kadar bitiyor. 2011'in ilk çeyreğinde, en geç Mart ayında temelini atmayı hedefliyoruz. Böylelikle Ordu ve Giresun'un bir sorununu da çözmüş olacağız" dedi.

İftarın ardından AK Parti Ordu İl binasının açılışına katılan Erdoğan, karayoluyla Giresun'a geçti.

 

Başbakan'dan OR-Gİ müjdesi...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yoktur kimseden bir beklentim bir çıkarım. Her kim bu memleket için bir çivi çaksın ellerinden öperim. Yollarımız yapıldı, Ordu ve Giresun Üniversitemiz kuruldu, bir de havaalanımız yapılınca seyredin Ordu ile Giresun'un kalkınmasını. İleride sizin çocuklarınız da dua edecekler. Selam ve saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Recep Amca'yi pek bir yüceltmissin hayrola? Tesadufe bak ki temeller tam da seçim ayi olan Mart'ta atilacakmis.....Hi-hi evet. Daha depreme dayanikli binalar yapmiyoruz, hizli tren raydan çikiyor, devlet yapim adam gibi denetlemiyor , kontrol etmiyor bir de denize havaalani yapacak. Oldu.Carsamba havaalanini kullanin kardesim. Bir ordulu olarak hiç sikayetim yok havaalani yok diye. Havaalanindan once tepelere yapilan TOKI'nin dogaya nasil tokat gibi yapistigindan sikayetçiyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sözünün eri, söyledikleriyle doğru, bugüne kadar kimsenin yapamadıklarını yapan, saygın, yaptıkları ile muhalefeti ümitsizliğe düşüren, insanı yaşatan, büyük insan. OR-Gİ havaalanının temeli Mart 2011 de atıldığında bakalım ne diyecekler, ar damarı olanların utanması gerekecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yaw olmayacak duaya amin demeye devam ediyosunuz ne kadar cahil insanlarsınız olmaz bu iş ....ama inadına TRABZON hava limanı ...anlayana

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000