05 Ocak 2017, Perşembe 14:53:43

Onur Air 14. sırada yer aldı

Onur Air, Türkiye'nin En Büyük 500 Hizmet İhracatçıları sıralamasında 14. sırada yer aldı.
  • Arkadaslar Onur Air,Nurcin Hanim zamanında en parlak gunlerini yasadi,ama o zamanlarda bile maaslar düşüktü,Simdi ki TB yonetim yalakasi,Allah büyük,onun bunun kokpit egitimine engel olur,insanlarin önünü tikarsan ELBETTE ACISI ÇIKACAKTIR
  • Kurumsal olamayıp da listelerde başı çeken tek şirkettir onurair :)
  • ..o kadar yorum yapıyoruz. Yaptığımız yorumları neden yayınlamıyorsunuz? Habercilik anlayışınız bu kadar işte. Tarafcı, sözde haberciler sizi..
  • Hosteslere 1300 maas veriyorda basta egitim adi altinda 10000 lira para aliyor. O parayla o maasi veriyorlar 8 ay calistirip o para bitince isten çikariyorlar. Zarar yok personel bedavaya geliyor :)

Onur Air, Türkiye'nin En Büyük 500 Hizmet İhracatçıları sıralamasında 14. sırada yer aldı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından ilk kez gerçekleştirilen 'Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı 2015' araştırması sonuçlarına göre, Onur Air, ilk 500 hizmet ihracatçıları sıralamasında 14'üncü oldu. Onur Air, 11 farklı kategoride değerlendirilen araştırmada “Yolcu Taşımacılığı ve Genel Hizmetleri” kategorisinde ise 6.’lığı elde etti.

Havayolu taşımacılığı sektörünün döviz kazandırıcı hizmet ticaretinin en önemli kalemlerinden biri olduğunu vurgulayan Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun “Onur Air olarak Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı arasında 14. olmanın gururunu yaşıyor, devletimizin Türk havacılığına verdiği destekle daha üst sıraları hedefliyoruz” dedi.

Onur Air 14. sırada yer aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

aslı ~ 1 yıl önce
Arkadaslar Onur Air,Nurcin Hanim zamanında en parlak gunlerini yasadi,ama o zamanlarda bile maaslar düşüktü,Simdi ki TB yonetim yalakasi,Allah büyük,onun bunun kokpit egitimine engel olur,insanlarin önünü tikarsan ELBETTE ACISI ÇIKACAKTIR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurumsal ~ 2 yıl önce
Kurumsal olamayıp da listelerde başı çeken tek şirkettir onurair :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 2 yıl önce
..o kadar yorum yapıyoruz. Yaptığımız yorumları neden yayınlamıyorsunuz? Habercilik anlayışınız bu kadar işte. Tarafcı, sözde haberciler sizi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
reis ~ 2 yıl önce
Hosteslere 1300 maas veriyorda basta egitim adi altinda 10000 lira para aliyor. O parayla o maasi veriyorlar 8 ay calistirip o para bitince isten çikariyorlar. Zarar yok personel bedavaya geliyor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akıllı sömürücüler ~ 2 yıl önce
Aynen söylediğin gibi eğitim parası ver sonra 6 ay sözleşme yapılsın, verdiğin parayı alamadan durmadan çile çekerek mobbinge uğrayarak uçuşlarını yap 6 ay sonra işsiz ol. Yöneticilik bu olsa gerek. Birisi aidiyet demiş neyin aidiyeti :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000