23 Aralık 2014, Salı 11:35:07

MALEZYA UÇAĞI İLE İLGİLİ ŞOK İDDİA!

Ukrayna'ya ait Su-25 saldırı uçağı Malezya Havayolları'na ait Boeing tipi uçağın Donetsk üzerinde düştüğü gün "Havadan Havaya" AAM füzeleri ile havaalanından kalktığı, fakat cephanesi olmadan tekrar iniş yaptığı, aynı zamanda pilotun korkmuş bir halde olduğu iddia edildi.
  • MH31 resmini isteyen kardeşim instagramdan bana ulaşmanız gerek. Hesabım @ykb_aviation. Size instagram directen resimleri yollarım
  • bi şok iddaha daha , uçak boyut değiştirerek maymunlar ceğennemine geçti ...
  • Olası senaryo : Rus ve Ukrayna it dalaşı arasında kalan bir yolcu uçağı . Bunu gören atc görevlileri de kayıplarda . bl
  • MH31 sefer sayılı uçuşta vardım çektiğiniz uçağın resimlerini atabilirmisiniz?

"Komsomolskaya Pravda"nın verdiği haberde, hava üssünün gizli tanık olarak gösterdiği kaynağa dayanarak verdiği bilgileri şu şekilde yansıttı:

"Dnepropetrovsk şehrinde Aviatorsk köyünde bulunuyordum. Burası basit bir havalimanı. Orada o zaman savaş uçakları ve helikopterler bulunuyordu. Helikopterler düzenli olarak uçuyor ve bombalıyorlardı, Su-25 saldırı uçağı Luhansk ve Donetsk'i bombaladı. Bu uzun bir süre devam etti. Günün ikinci yarısında Boeing'in düşmesine bir saat kala, havaya 3 saldırı uçağı kalktı. Kesin saati hatırlamıyorum.

Uçaklardan biri havadan havaya AAM füzeleriyle donatıldı. Bu Su-25 uçağıydı. Bunu havadan karaya füzeleriyle karıştırmam mümkün değil. Hayır, karıştırmama imkan yok. Onların boyutları ve boyaları birbirinden farklı. Onu tanımak çok kolay.

Kısa bir süre sonra, sadece bir uçak döndü, ikisi vurulmuştu. Bana bunun Ukrayna'nın doğusunda yaşandığını söylediler. Sadece füzelerin bulunduğu uçak döndü. Ama füzesiz döndü. Pilot korkmuş bir haldeydi.

Pilot uçaktan çıkarken şu cümleyi söyledi: 'Bu o uçak değildi'. Akşam başka bir pilot ona şunu sordu: 'Uçağa ne oldu?' O da şöyle cevap verdi: 'Uçak olmaması gereken zamanda olmaması gereken yerde çıktı."

Kaynak Su-25 pilotunun Boeing'i savaş uçağı sanmış olabileceğini belirterek, "Bu mümkün. Uzun bir mesafe var, o belki net olarak görmemiştir. Bu füzeler hedefini 3-5 kilometreden belirliyorlar. Uçak burnunu havaya kaldırırsa hedefi yakalamak için hiçbir sorun olmaz" dedi.

MALEZYA UÇAĞI İLE İLGİLİ ŞOK İDDİA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
MH31 resmini isteyen kardeşim instagramdan bana ulaşmanız gerek. Hesabım @ykb_aviation. Size instagram directen resimleri yollarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 3 yıl önce
bi şok iddaha daha , uçak boyut değiştirerek maymunlar ceğennemine geçti ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Olası senaryo : Rus ve Ukrayna it dalaşı arasında kalan bir yolcu uçağı . Bunu gören atc görevlileri de kayıplarda . bl

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 3 yıl önce
MH31 sefer sayılı uçuşta vardım çektiğiniz uçağın resimlerini atabilirmisiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000