26 Ağustos 2014, Salı 10:57:53

MALEZYA HAVAYOLLARI'NDA SIKINTI BÜYÜK

5 ay içinde biri vurularak olmak üzere iki uçağı düşen Malezya Havayolları, seferlerini boş koltuklarla yapıyor.
  • Şirketin yolcu listeleri görüldü mü acaba haber yapılırken, uçaklar full gidiyor, bu sadece bir karalama için yapılan bir haber.
  • şu şirketin patronu olmak zor düşünüyorumda kurtarmak çok zor şu durumdan.. dünyanın en etkin pr şirketleriyle anlaşması lazım ki isim değişikliğini de düşünmesi lazım bence.. bu imajı düzeltmek bu saatten sonra çok zor inşallah toparlarlar 5000 kişi işten çıkarıyorlarmış yazık günah
  • Bişi olmaz. Pilotların ve kabinin hepsini THY alır. Teknikçiler Endonezya ya geçer hayat kaldığı yerden devam eder. THY oradan uçak filan almaz ama pilotların hepsi istanbullu olur inanın. Birde musluman ulke ya işte direk torpilli :) nassıl olsa yardim etmek lazim mazluma diil mi :)
  • 5 yıldızlı şirket kaybolan uçağı için gerekirse 100 milyon dolar harcar bulunması için elinden geleni yapar artı bunlar hiçbişey yapmadı uçakdaki yakınları olanlarda ortada yok anlayacağın bu 5 yıldız leş yıldız olabilir yada esrarengiz bir başka şeyler olabilir ben hayatta birisini bir kez görsem olabilir derim ikinci kez görürsem tesadüf derim üçüncü kez görürsem yok ederim polat alemdarın böyle bir sözü vardı malezya havayolunun iki uçağınında böyle olması çok şaibeli artı belki kaybolan uçak asıl düşen uçak sa??

5 ay içinde biri vurularak olmak üzere iki uçağı düşen Malezya Havayolları, seferlerini boş koltuklarla yapıyor.

Yolcuların son dönemde yaşadığı kazalar nedeniyle tercih etmekten kaçındığı Malezya Havayolları, seferlerini boş koltuklarla yapıyor. Şirketin bu durumdan dolayı iflasın eşiğine geldiği ve büyük zarar ettiği kaydedildi.

Malezya Havayolları'nın kazalardan sonra ekonomik açıdan tam anlamıyla yıkıma uğradığı belirtilirken günlük zararın iki milyon dolar olduğu belirtiliyor.

Uzmanlar, bu şekilde gitmesi halinde Malezya Havayolları'nın iflas etmesinin kaçınılmaz olduğunu vurguluyor. Bazı kesimler ise kazalardan sonra büyük imaj kaybına uğrayan Malezya Havayolları'nın isim değişikliğine giderek imajını kurtarması gerektiği görüşünde birleşiyor.

İşte Malezya Havayolları'nın bazı seferlerinden görüntüler:

MALEZYA HAVAYOLLARI'NDA SIKINTI BÜYÜK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

havacı ~ 4 yıl önce
Şirketin yolcu listeleri görüldü mü acaba haber yapılırken, uçaklar full gidiyor, bu sadece bir karalama için yapılan bir haber.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kötü ~ 4 yıl önce
şu şirketin patronu olmak zor düşünüyorumda kurtarmak çok zor şu durumdan.. dünyanın en etkin pr şirketleriyle anlaşması lazım ki isim değişikliğini de düşünmesi lazım bence.. bu imajı düzeltmek bu saatten sonra çok zor inşallah toparlarlar 5000 kişi işten çıkarıyorlarmış yazık günah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bişi olmaz. Pilotların ve kabinin hepsini THY alır. Teknikçiler Endonezya ya geçer hayat kaldığı yerden devam eder. THY oradan uçak filan almaz ama pilotların hepsi istanbullu olur inanın. Birde musluman ulke ya işte direk torpilli :) nassıl olsa yardim etmek lazim mazluma diil mi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
5 yıldızlı şirket kaybolan uçağı için gerekirse 100 milyon dolar harcar bulunması için elinden geleni yapar artı bunlar hiçbişey yapmadı uçakdaki yakınları olanlarda ortada yok anlayacağın bu 5 yıldız leş yıldız olabilir yada esrarengiz bir başka şeyler olabilir ben hayatta birisini bir kez görsem olabilir derim ikinci kez görürsem tesadüf derim üçüncü kez görürsem yok ederim polat alemdarın böyle bir sözü vardı malezya havayolunun iki uçağınında böyle olması çok şaibeli artı belki kaybolan uçak asıl düşen uçak sa??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000