13 Ekim 2009, Salı 13:02:32

Kuala Lumpur- İstanbul seferleri başlıyor

Malezya Havayolları, 25 Ekim’den itibaren Kuala Lumpur İstanbul arasında direkt uçuşlara başlıyor. Daha önce Dubai üzerinden yapılan uçuşlar, haftada üç gün Boeing 777 tipi uçaklarla doğrudan gerçekleştirilecek.
  • benim icin istanbuldan direk sidney,e ucmak daha iyi.singapur,da k.lumpur,da ucak degistirmek hem zanam kybi,hemde yorucu oluyor.
  • DARASI ÜLKEM HAVA YOLLARININ BAŞINA HEP HAYAL ETMİŞİMDİR İSTANBULDAN TÜRK HAVA YOLLARI İLE SİDNEYE VE HATTA AUCKLANDA KADAR GİDİP GELMEK BAKINIZ ŞİMDİ MALEZYA BU YOLLARDA UÇUYOR HEMDE SİDNEY İSTANBUL GİDİŞ DÖNÜŞ 1627 AUSTRALİA DOLARINA.
  • bir ara thy ile anlasma yapmislardi ama pek uygulanmiyor artik galiba?
  • avustralyadaki turkler icin iyi olacak bu baglanti.

Malezya Havayolları, İstanbul’a direkt uçuşlara başlıyor. Şirket, 25 Ekim’den itibaren haftada 3 kez olmak üzere Kuala Lumpur, İstanbul arası direkt seferler düzenleyecek.

Kuala Lumpur kalkışlı uçuşlar; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılacak. Hâlihazırda yapılan seferler ise Dubai üzerinden aktarmalı olarak gerçekleştiriliyor.

Malezya Havayolları’nın Operasyon ve Gelir Müdürü Doktor Amin Khan (Emin Han), İstanbul’u büyük bir potansiyel olarak gördüklerini ifade ederek, Avustralya ile İstanbul’u Kuala Lumpur üzerinden bağlamayı tasarladıklarını belirtti.

Kuala Lumpur- İstanbul seferleri başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 9 yıl önce
benim icin istanbuldan direk sidney,e ucmak daha iyi.singapur,da k.lumpur,da ucak degistirmek hem zanam kybi,hemde yorucu oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
DARASI ÜLKEM HAVA YOLLARININ BAŞINA HEP HAYAL ETMİŞİMDİR İSTANBULDAN TÜRK HAVA YOLLARI İLE SİDNEYE VE HATTA AUCKLANDA KADAR GİDİP GELMEK BAKINIZ ŞİMDİ MALEZYA BU YOLLARDA UÇUYOR HEMDE SİDNEY İSTANBUL GİDİŞ DÖNÜŞ 1627 AUSTRALİA DOLARINA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bir ara thy ile anlasma yapmislardi ama pek uygulanmiyor artik galiba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
avustralyadaki turkler icin iyi olacak bu baglanti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000