19 Eylül 2014, Cuma 16:41:41

KAYIP UÇAKTA FLAŞ KARAR

227 yolcusu ve 12 kişilik mürettebatıyla kaybolan Malezya Havayolları'na ait yolcu uçağını arama çalışmaları, yeniden başlayacak.
  • Ben geçen gün bir haber gördüm so da bulamadım. O uçağın aslında kalkmadan önce silahlı insanlar tarafından basıldığı yolcuların kaçırıp uçağı ise birkaç günlüğüne hangarda tutuyolar ve sonra adını numarasını değiştirip tekrar sefer yapıyo uçak
  • Böyle ergen espirilerini yapmayı bırakın boş laf konuşacağınıza uçağın konjektörü ne idi onu tartışalım bu lafları ergen kardeşlerimiz yapar ne içiyon falan fıstık he şu an çay içiyorum evde yanındada eti hoşbeş gofret var:))
  • Ucak hic kalkmadi diyen arkadas.dostum sen ne iciyorsun ya bizede soylermisin.ama sana tavsiyem her ne iciyorsan biraz miktariji azalt :))
  • Sen izlediğin belli iyi biliyosun bak kurtlar vadisini o uçak o yolcuları aldı ama kalkmadı dostum eğer kalktı ise ciğer nerde e ciğer yoksa kedi nerde bırak boş işleri böyle devasa bir uçağın kırım parçaları ortaya çıkmayacak kara kutu sinyal atmayacak senin gibilerde böyle saçma sapan yazacak işde anca seni inandırırlar

Avustralya Ulaştırma Güvenliği Bürosu Yöneticisi Martin Dolan, Hint Okyanusu'nda araştırma yapacak ilk ekipte yer alan üç geminin 30 Eylül'de göreve başlayacağını söyledi.

Araştırmanın, ilk etapta planlanandan daha güneydeki bir bölgede yürütüleceği belirtildi.

Yetkililer, uçağın nerede düşmüş olabileceğini tespit etmek için uydu verilerini inceliyordu.

Malezya Havayolları'na ait Kuala Lumpur-Pekin seferini yapan yolcu uçağı, 8 Mart'ta Güney Çin Denizi üzerinde kaybolmuştu. Uçakta 239 kişi bulunuyordu.

Hint Okyanusu üzerinde yapılan geniş çaplı uluslararası arama çalışmalarına rağmen uçağın izine rastlanamamıştı.

KAYIP UÇAKTA FLAŞ KARAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ben geçen gün bir haber gördüm so da bulamadım. O uçağın aslında kalkmadan önce silahlı insanlar tarafından basıldığı yolcuların kaçırıp uçağı ise birkaç günlüğüne hangarda tutuyolar ve sonra adını numarasını değiştirip tekrar sefer yapıyo uçak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Böyle ergen espirilerini yapmayı bırakın boş laf konuşacağınıza uçağın konjektörü ne idi onu tartışalım bu lafları ergen kardeşlerimiz yapar ne içiyon falan fıstık he şu an çay içiyorum evde yanındada eti hoşbeş gofret var:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ucak hic kalkmadi diyen arkadas.dostum sen ne iciyorsun ya bizede soylermisin.ama sana tavsiyem her ne iciyorsan biraz miktariji azalt :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sen izlediğin belli iyi biliyosun bak kurtlar vadisini o uçak o yolcuları aldı ama kalkmadı dostum eğer kalktı ise ciğer nerde e ciğer yoksa kedi nerde bırak boş işleri böyle devasa bir uçağın kırım parçaları ortaya çıkmayacak kara kutu sinyal atmayacak senin gibilerde böyle saçma sapan yazacak işde anca seni inandırırlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000