16 Haziran 2015, Salı 08:41:21

'Kayıp Malezya uçağı okyanusun dibinde'

Kayıp Malezya uçağı için matematikçiler, şu tezi savunuyor: "90 derecelik açıyla burun üstü çakılınca gövde tek parça kaldı ve birkaç saniyede okyanusun dibine çöktü"
  • Uydurma bir haber.Olmayacsk sey, ve fizikteki etki-tepki teorisinide unutmus gorunup adam yeme.
  • Bu ucagin uctugu bolgede cin hava kuvvetlerine ait savas ucaklari gorev yapiyormus ya bu ucakla carpistilar yada yanlislikla dusurduler Ve bu olayi guzelce gizlediler ....
  • Bunlar tayyör gibi sahte diplomalı herhalde. Hiç mi kaza belgeseli izlemediler? 300 küsür ton ağırlığın 30 bin civarı feetten kontrollü bir düşüşündeki momentumu ile hangi gövde başa çıkabilir. Ayrıca 90 derece açı ile deniz seviyesine gelmeden parçalanır böyle bir uçak, VMO var. 90 dereceyi satıha çok yakın elde etmiş, o zamana kadar çok aşırı hızlanmamış desek, intihar etmek isteyen biri için NEDEN? deriz. Özetle tutarlı bir yanı yok.
  • Ucagin o kutle ile suya carpip tek parca kalmasi imkansiz. Bilmem kac bin feet'den serbest dusmus ise ucak suya vurdugu andaki carpis kuvveti ucagin agirliginin kac yuz kati bile olabilir, arti su o hizla carpilinca mermer etkisi yapan bir yuzeye sahip. Ucak degil tek parca kalmak, tuzla buz olur. Videosu var euthiopian airlines 767'i yavasca suya indireyim derken paramparca oldu o ucak 30 kusur bin feetden serbest dusup mu tek parca kalcak... Tamam

Kayıp Malezya uçağı için matematikçiler, şu tezi savunuyor: "90 derecelik açıyla burun üstü çakılınca gövde tek parça kaldı ve birkaç saniyede okyanusun dibine çöktü"

Katar'daki Teksas A&M Üniversitesi'nden matematikçiler, sivil havacılık tarihinin en gizemli olaylarından birine ışık tutan bir teori ortaya attı. Bilim insanları, Malezya'dan Çin'e doğru yola çıktıktan 20 dakika sonra kaybolan uçağın, burun üstü denize çakıldığı tezini dile getirdi. Bu senaryoya göre; MH370 sefer sayılı uçak, içindeki 239 kişiyle birlikte Hint Okyanusu'nun dibinde yatıyor.

'YATAY DÜŞSE PARÇALANIRDI'

8 Mart 2014'te kaybolan uçağı arama çalışmaları, birçok ülkenin katılımıyla yürütülen operasyonlara rağmen herhangi bir sonuç vermedi. Bu süre boyunca da komplo teorisyonleri boş durmadı. "Uzaylılar kaçırdı", "Teröristler sakladı" ve "Yolcuları bilimsel deneylerde kullandılar" gibi senaryolar sosyal medyada bolca paylaşıldı. Teksas A&M Üniversitesi'nden bir ekip, konuyla ilgili bilimsel bir çalışma yürüttü. Prof. Goong Chen'e göre; uçak yatay bir açıyla denize düşseydi kesinlikle parçalanırdı. Gövdeden kopan parçalar su yüzüne çıkar ve arama ekiplerinin dikkatini çekerdi. Boeing 777 tipi uçağın denize 90 derecelik açıyla çakıldığını öne süren Chen, "Böylelikle gövde tek parça kaldı ve birkaç dakikada suyun dibini boyladı" diyor.

'Kayıp Malezya uçağı okyanusun dibinde'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

hah hah hahooo(!) ~ 3 yıl önce
Uydurma bir haber.Olmayacsk sey, ve fizikteki etki-tepki teorisinide unutmus gorunup adam yeme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F100 ~ 3 yıl önce
Bu ucagin uctugu bolgede cin hava kuvvetlerine ait savas ucaklari gorev yapiyormus ya bu ucakla carpistilar yada yanlislikla dusurduler Ve bu olayi guzelce gizlediler ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diploma? ~ 3 yıl önce
Bunlar tayyör gibi sahte diplomalı herhalde. Hiç mi kaza belgeseli izlemediler? 300 küsür ton ağırlığın 30 bin civarı feetten kontrollü bir düşüşündeki momentumu ile hangi gövde başa çıkabilir. Ayrıca 90 derece açı ile deniz seviyesine gelmeden parçalanır böyle bir uçak, VMO var. 90 dereceyi satıha çok yakın elde etmiş, o zamana kadar çok aşırı hızlanmamış desek, intihar etmek isteyen biri için NEDEN? deriz. Özetle tutarlı bir yanı yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ucagin o kutle ile suya carpip tek parca kalmasi imkansiz. Bilmem kac bin feet'den serbest dusmus ise ucak suya vurdugu andaki carpis kuvveti ucagin agirliginin kac yuz kati bile olabilir, arti su o hizla carpilinca mermer etkisi yapan bir yuzeye sahip. Ucak degil tek parca kalmak, tuzla buz olur. Videosu var euthiopian airlines 767'i yavasca suya indireyim derken paramparca oldu o ucak 30 kusur bin feetden serbest dusup mu tek parca kalcak... Tamam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000