10 Haziran 2014, Salı 08:18:41

KAYBOLAN UÇAK İÇİN 8.2 MİLYON DOLAR HARCANDI

Malezya hükümetinin, 8 Mart'ta kaybolan Malezya Havayolları uçağını arama çalışmalarının devam ettiği belirtilerek bu zamana kadar ne kadar arama çalışamları için yapılan harcama açıklandı.
  • Gücünüz yeter ise İngiliz MB sahibi Nethan Rothschild'a sorun.
  • YAHU BU UCAGN KAYBOLMASINDA BU PARELELCILERIN ISI OLMASIN ÇÜNKÜ ADAMLAR DENİZ AŞIRI ÇALIŞIYORLAR UCAKTA OKYANUSTA KAYBOLDUGUNA GORE BUNLARIN PARMAGI OLABILIR.

Malezya Ulaştırma Bakan Vekili Hişamuddin Hüseyin, mecliste yaptığı konuşmada, arama çalışmalarının devam ettiğini hatırlatarak yiyecek ve yakıta harcanan 8,2 milyon doların nihai tutar olmadığına işaret etti.

Arama çabalarına karşılıksız katkı sağlayan ülkelere müteşekkir olduklarını belirten Hüseyin, çalışmaların "geçiş sürecine" girdiğini, bu aşamada bazı özel firmaların uçağın bulunmasına yardım etmek istediklerini bildirdi.

Ulaştırma Bakan Yardımcısı Abdulaziz Kaprawi ile yarın Canberra'ya gideceklerini ve yeni sürecin maliyetini görüşeceklerini belirten Hüseyin, "Avustralya gibi ülkelerin, uçağın bulunmasına ilişkin masrafları yüklenmesi adil olmayacak" dedi.

Malezya Havayolları'na ait yolcu uçağı, Kuala Lumpur-Pekin seferini yaparken 8 Mart'ta 227 yolcusu ve 12 kişilik mürettebatıyla kaybolmuştu. Uluslararası ekipler arama çalışmalarına destek vermiş, düştüğü sanılan uçağın izine rastlanamamıştı. 

KAYBOLAN UÇAK İÇİN 8.2 MİLYON DOLAR HARCANDI

Facebook Yorum

Yorumlar

... ~ 4 yıl önce
Gücünüz yeter ise İngiliz MB sahibi Nethan Rothschild'a sorun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GIZEM ~ 4 yıl önce
YAHU BU UCAGN KAYBOLMASINDA BU PARELELCILERIN ISI OLMASIN ÇÜNKÜ ADAMLAR DENİZ AŞIRI ÇALIŞIYORLAR UCAKTA OKYANUSTA KAYBOLDUGUNA GORE BUNLARIN PARMAGI OLABILIR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAİLE ALINAN ~ 4 yıl önce
Saçmalığı daniskiyeyi umumiye.
dostum ~ 4 yıl önce
yukarıdaki konu hassas bir konu , tamam siz komiksiniz ama her yerde de olmuyor.dimi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000