20 Temmuz 2014, Pazar 17:28:32

DÜŞÜRÜLEN UÇAĞIN KARA KUTUSU BULUNDU

Geçtiğimiz gün Ukrayna hava sahasında vurularak düşürülen Malezya Havayolları'na ait uçağın kara kutusu bulundu.
  • putinin ucagi düsürülmek istenmisti, yanlislika malezya ucagini vurdular. rothschild ailesi ile putinin arasindaki imf siyaseti yüzünden. bir önceki kaybolan malezya ucaginin sebebide rothschild ailesidir. Rothschild ve rockerfeller aileleri dünya ekonomisini ve siyasetini yönetiyorlar. bütün pisliklerde onlarin eli var. siz daha uyumaya devam edin... olan yolculara oldu, gercekten trajedik bir durum.
  • Rotschield ailesi düsürttü bu ucagi
  • Ağzı olan konuşur artık, olan ölenlere oldu... Yaşamları bitti gitti... Yazık oldu.!
  • Kara kutu bbc'nin haberine göre olay günü bulundu rusya'ya gönderildi sonrası meçhul ve bugünde bulundu diye resmi açıklama yapıyorlar bence olay yerinde önemli bazı şeyleri temizlediler olan malezya uçağı yolcularına ve havayolu şirketine oldu

Malezya Havayolları'na ait uçağın kara kutusu bulundu. Rus yanlısı ayrılıkçıların lideri buluna kara kutunun yetkililere verileceğini açıkladı.

Donetsk Halk Cumhuriyeti Başbakanı Aleksander Boroday açıklamasında, “Uluslararası yetkililer bölgeye geldikleri taktirde” kara kutu olduğunu düşündükleri parçaları teslim edeceklerine dair söz verdiklerini ifade etti.

Ukrayna’nın doğusunda üç gün önce füzeyle vurularak düşürülen Malezya havayollarına ait Boeing-777 uçağındaki yolcuların cesetleri 72 saat sonra tarlalardan toplanarak Donestk şehrindeki morga nakledilmeye başlandı. Ukrayna’nın en kara treni 5 derin dondurucu vagondan oluşuyor.Uçak faciasında hayatını kaybeden yolculardan 198 cesedin öğle saatlerinde trene yüklendiğini bölgedeki Rusya yanlısı ayrılıkçılar bildirdi.Vagonlar mühürlenerek il merkezindeki morga gönderilmeden önce Toraz tren istasyonuna gelen AGİT gözlemcilerinin de ceset sayımı yaptığı kaydedildi.Toplanan cesetleri Ukrayna yetkililerine teslim etmek istediklerini Rusya’nın RİA ajansına açıklayan bölücü Donetsk Cumhuriyeti yetkilisi Leonid Baranov, “Biz direniş olarak cesetleri Kiev yönetimine teslim etmeye hazırız. Ancak Kiev’den bu yönde şimdiye kadar olumlu sinyal alamadık” açıklamasını da yaptı.

 

Ukrayna yönetimi ise “Biz masum insanları terör eylemleri düzenleyerek öldüren teröristlerle hiçbir görüşme yapmayız” yanıtı geldi.Buzdolabı treniyle ayrılıkçı güçlerin denetiminde Donetsk’e nakledilmeye başlanan yolcuların cesetleri vatanlarında toprağa verilebilmesi için uzun bir zaman geçeceğinden endişe ediliyor.

DÜŞÜRÜLEN UÇAĞIN KARA KUTUSU BULUNDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
putinin ucagi düsürülmek istenmisti, yanlislika malezya ucagini vurdular. rothschild ailesi ile putinin arasindaki imf siyaseti yüzünden. bir önceki kaybolan malezya ucaginin sebebide rothschild ailesidir. Rothschild ve rockerfeller aileleri dünya ekonomisini ve siyasetini yönetiyorlar. bütün pisliklerde onlarin eli var. siz daha uyumaya devam edin... olan yolculara oldu, gercekten trajedik bir durum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Rotschield ailesi düsürttü bu ucagi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ağzı olan konuşur artık, olan ölenlere oldu... Yaşamları bitti gitti... Yazık oldu.!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:-) ~ 4 yıl önce
Kara kutu bbc'nin haberine göre olay günü bulundu rusya'ya gönderildi sonrası meçhul ve bugünde bulundu diye resmi açıklama yapıyorlar bence olay yerinde önemli bazı şeyleri temizlediler olan malezya uçağı yolcularına ve havayolu şirketine oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000