02 Kasım 2011, Çarşamba 15:30:24

VALİZDEN HIRSIZLIK İDDİASI

Antalya'dan uçakla Trabzon'a gelen Dilek Aydın, uçağa teslim ettiği valizinden yüzük ve küpelerinin çalındığını ileri sürerek şikayetçi oldu...
  • Bilindiği gibi valiz çanta vb. gibi içine eşya konan her türlü nesleye bagaj diyoruz. Bagajlar sadece zati eşyaları koymak içindir. İçine ziynet eşyası koymanın tek yolu koyduğunuz ziynet eşyasını beyan ettmeniz gerekmektedir,. Yada kargo ile yollamak zorundasınız. Tüm yolcuların dikkatine.!!!
  • antalyada valizlerin içi her zaman karıştırılırdı. hele almanya seferinden geliyorsanız, en cazip valiz sizinki olur :) o yüzden valiz değil, kilitlenebilen bavul kullanın..
  • bu yocunun aklı herhalde bir kariş havada bence gidip havaalanda bağırıp çağırmıştır da
  • Sayin nokta bir zamanlar (cok uzn gecmste degil) istedigini bahcene ve evinin kapinisi acik ve atini arabani BAGLAMADAN .................burakabilirdiniz.....TARIHINI OKU...sana senin tarihini okutturma baskalarina....
Antalya'dan uçakla Trabzon'a gelen Dilek Aydın, uçağa teslim ettiği valizinden yüzük ve küpelerinin çalındığını ileri sürerek şikayetçi oldu. 
 
Dün sabah saatlerinde Antalya Havalimanı'na giden 36 yaşındaki Dilek Aydın, adı açıklanmayan bir havayolu şirketi ile Trabzon'a yapacağı yolculuk öncesinde valizini şirket yetkililerine teslim ederek kargo fişini de aldı. Uçakla Trabzon'a geldikten sonra eve gittiğinde, valizinde bulunan 3 çift küpe ile bir yüzüğünün çalındığını anladığını öne süren Aydın, polise giderek şikayetçi oldu. 
 
Polis, şikayetle ilgili araştırma başlattı.  (Son Dakika)
VALİZDEN HIRSIZLIK İDDİASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bilindiği gibi valiz çanta vb. gibi içine eşya konan her türlü nesleye bagaj diyoruz. Bagajlar sadece zati eşyaları koymak içindir. İçine ziynet eşyası koymanın tek yolu koyduğunuz ziynet eşyasını beyan ettmeniz gerekmektedir,. Yada kargo ile yollamak zorundasınız. Tüm yolcuların dikkatine.!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
antalyada valizlerin içi her zaman karıştırılırdı. hele almanya seferinden geliyorsanız, en cazip valiz sizinki olur :) o yüzden valiz değil, kilitlenebilen bavul kullanın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu yocunun aklı herhalde bir kariş havada bence gidip havaalanda bağırıp çağırmıştır da

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sayin nokta bir zamanlar (cok uzn gecmste degil) istedigini bahcene ve evinin kapinisi acik ve atini arabani BAGLAMADAN .................burakabilirdiniz.....TARIHINI OKU...sana senin tarihini okutturma baskalarina....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000