13 Ağustos 2008, Çarşamba 12:56:53

SKY Havayolları tam gaz!

SKY Havayolları'nın filo genişletme çalışmaları çerçevesinde bünyesine dahil olan A320 model 'Side' isimli ve TC-SKK tescilli üçüncü Airbus uçağı Antalya Havalimanına indi...
  • Bence en güzel renkli olan uçak sarı değil siyah olanı..
  • SKY Havayollarının bir süredir yeni genç yönetimle daha dinamik bir şirket haline geldiğini gözlemliyoruz.sezonda yeni uçak getirmek ve uçurabilmek tebrikler.
  • Zaten Sky ada bu yakisir.Tebrikler
  • Helal olsun , kac aylardan beri ucak arayan ve getirtemeyen ve personeli tarafindan 4 goz yeni ucak gelcekmi gelmicekmi bekleten firmalara ders olsun diyorum , illaki Boeing olacak hikayesine kapilip firma stratejisini bozmayanlara DERS ve ORNEK olsun BRAVO size , ama personelin maaslarini yatirmaya unutmayin , daha birsuru maas alacak var sizden sayin Gorgulu .

Uçağı karşılarken Kayıgroup Yürütme Kurulu Başkanı ve SKY Havayolları Genel Müdürü Tahir Görgülü duygularını şöyle ifade etti: “Türk turizmine ve sivil havacılığına etkin şekilde destek veren ve bu desteğini sürdürecek olan Kayıgroup ve SKY Havayolları ailesinin yeni üyesi dünyanın en önemli antik kentlerinden birisinin ismini taşıyor. Uçağın adını 'Side' koyduk. Bir kez daha Akdeniz’e ve turizmin kalbi olan şehrimiz Antalya’ya olan sevgimizi kanatlandırmak istedik. Antalya’nın güneşini simgeleyerek uçak rengimizi sarı seçtik” şeklinde konuştu.

Jupiter ve Antalya isimli uçakları aracılığında Avrupalı üretici Airbus ile başlayan işbirliği ve filoya yeni eklenen Side ile birlikte SKY Havayolları, filosu genişlemeye devam ediyor.

SKY Havayolları tam gaz!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Gloomy ~ 10 yıl önce
Bence en güzel renkli olan uçak sarı değil siyah olanı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
abcd ~ 10 yıl önce
SKY Havayollarının bir süredir yeni genç yönetimle daha dinamik bir şirket haline geldiğini gözlemliyoruz.sezonda yeni uçak getirmek ve uçurabilmek tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Zaten Sky ada bu yakisir.Tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
devam edin ~ 10 yıl önce
Helal olsun , kac aylardan beri ucak arayan ve getirtemeyen ve personeli tarafindan 4 goz yeni ucak gelcekmi gelmicekmi bekleten firmalara ders olsun diyorum , illaki Boeing olacak hikayesine kapilip firma stratejisini bozmayanlara DERS ve ORNEK olsun BRAVO size , ama personelin maaslarini yatirmaya unutmayin , daha birsuru maas alacak var sizden sayin Gorgulu .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000