18 Şubat 2009, Çarşamba 08:00:51

Antalya Havalimanı otoparkına isyan var!

Hürriyet Akdeniz yazarlarından Dursun Gündoğdu, Antalya Havalimanı otoparkındaki durum için bakın nasıl isyan ediyor.
  • Antalya havalimanı, neredeyse dunyada hicbir havalimanının olmadıgı kadar acık alalana sahiptir. Buna ragmen halka acık, insanların kısa surelide olsa araclarını bırakabalicegi en ufak bir alan yoktur ve itina ile türlü düzenbazlıklar yaparak, boyle bir alan bırakılmaz. Artık seyehat edenleri soymak amacıyla yapılan uygulamalar, yolcuları, şöförleri, aracıyla gelen herkesi canından bezdirmiştir. Bu durumu savunanlar bu rant tan pay alanlardır. Baska bir acıklaması yoktur. Hele de insaat basladıktan sonraki uygulama tam bir eziyettir. Savunulması insanlık dışıdır. Not Çalışanlar icin park yeri mevcuttur.
  • Sanki cevaplar hep aynı ağızdan yazılmış gibi. Terminal çalışanları şirketlerini korumaya çalışıyor ama bir de ortada gerçekler var. Neden gidip Atatürk havalimanında veya başka bir büyük terminalde falan eğitim almayı denemiyorsunuz da, terminale arabayla gelmeyin diyorsunuz ?
  • İŞLETME FİRMASISININ ÇALIŞANLARI ŞİRKETİNİ KORUYOR MAŞALLAH DOĞRU SÖYLEMİŞ YAZAR VESSELAM
  • Haberi yazan sayın gazeteci arkadaşın ismine aklım takıldı,,,arkadaş karadenizli galiba hem Dursun hemde yolda ve otoparkta kayboluyor sonra da havalimanımıza b.k atıyor.

Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminalinin otoparkında bugünlerde tam bir curcuna yaşanıyor. Buradaki çalışmalar yüzünden millet perişanları oynuyor. Ne araç park edecek yer var, ya da nereden nereye nasıl gideceğini bilen... Millet arabasıyla dört dönüyor.

Ayrıca şöyle de bir uygulama var; eğer otoparkta 15 dakika kalırsan para ödemiyorsun. Ancak, otoparktan çıkış kuyruğu öyle bir uzuyor ki bu zaman dilimi zaten kuyrukta bitiyor. Onun için insanları o inşaatta hem perişan etmenin, hem de para almanın bir alemi yok. İnşaat bitene kadar para almazsanız ne olur yani…

Dursun GÜNDOĞDU
HÜRRİYET / AKDENİZ

Antalya Havalimanı otoparkına isyan var!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 9 yıl önce
Antalya havalimanı, neredeyse dunyada hicbir havalimanının olmadıgı kadar acık alalana sahiptir. Buna ragmen halka acık, insanların kısa surelide olsa araclarını bırakabalicegi en ufak bir alan yoktur ve itina ile türlü düzenbazlıklar yaparak, boyle bir alan bırakılmaz. Artık seyehat edenleri soymak amacıyla yapılan uygulamalar, yolcuları, şöförleri, aracıyla gelen herkesi canından bezdirmiştir. Bu durumu savunanlar bu rant tan pay alanlardır. Baska bir acıklaması yoktur. Hele de insaat basladıktan sonraki uygulama tam bir eziyettir. Savunulması insanlık dışıdır. Not Çalışanlar icin park yeri mevcuttur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sanki cevaplar hep aynı ağızdan yazılmış gibi. Terminal çalışanları şirketlerini korumaya çalışıyor ama bir de ortada gerçekler var. Neden gidip Atatürk havalimanında veya başka bir büyük terminalde falan eğitim almayı denemiyorsunuz da, terminale arabayla gelmeyin diyorsunuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İŞLETME FİRMASISININ ÇALIŞANLARI ŞİRKETİNİ KORUYOR MAŞALLAH DOĞRU SÖYLEMİŞ YAZAR VESSELAM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Haberi yazan sayın gazeteci arkadaşın ismine aklım takıldı,,,arkadaş karadenizli galiba hem Dursun hemde yolda ve otoparkta kayboluyor sonra da havalimanımıza b.k atıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000