12 Aralık 2012, Çarşamba 09:04:34

ZONGULDAK İÇİN UÇUŞ SAATLERİ BELİRLENDİ

Zonguldak Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen ve Zonguldak Çaycuma Havalimanı Müdürü Hasan Şahin Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yönetimini ziyaret etti.
  • Borajet teşekkürler ve tüm katkisi gecenlere!!!
  • Borajet, Zonguldak ve çevresindeki vatandaşları Trabzon'a ve istanbul'a bağlıyor. bu güzel hizmette emeği geçenlere teşekkürler.
  • Neden Borajet'e bir açık teşekkür yok ?
  • HASAN ÖZŞAHİN HER YERDE BAŞARILIDIR T.Ş

Yapılan ziyarette, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Toksöz beraberinde TSO Başkan Yardımcıları, Hüseyin Akmaz ve Birol Dikyurt hazır bulundu.

Çaycuma Havalimanı Müdürü Hasan Şahin, Zonguldak Çaycuma Havalimanında başlayan iç hat seferleri ile ilgili TSO Başkanı İsmail Toksöz olmak üzere başkan yardımcılarına bilgiler verdi. Havalimanı Müdür Şahin, “Çaycuma Havalimanımızda yeni başlayan iç hatlar seferinde tanıtım olarak destek veren TSO’yu ziyaret ettik. Yeni başlayan iç hatlarımızın tanıtımı konusunda destek veren ve çalışmalarda bulunana sivil toplum kuruluşlarına da teşekkür ederim” dedi.

Bartın TSO Başkanı Toksöz ise, “Yapılan ziyaretten dolayı çok memnun oldum. Bartın TSO olarak elimizden gelen her türlü yardımı ve desteği vermeye hazırız. Bartın’da ki bilet satışlarımız Akmazlar şirketinden temin edebilirler” dedi.

Çaycuma Havalimanı iç hatlar seferi ise şu şekilde yapılacak:

Her Pazartesi ve Cuma günleri İstanbul’dan Zonguldak’a 09.30’da kalkan uçak 10.30’da Zonguldak havaalanına ineceği ve aynı zamanda Zonguldak’tan Trabzon iline 11.00’da kalkan uçak 12.50’de Trabzon’da oluyor. Trabzon’dan 13.20’de kalkan uçak 15.10’da Zonguldak’a iniş yapacak. Son olarak Zonguldak Çaycuma Havalimanı'ndan kalkan 15.40 uçağı 16.40’da İstanbul’a ineceği öğrenildi.

ZONGULDAK İÇİN UÇUŞ SAATLERİ BELİRLENDİ

Facebook Yorum

Yorumlar

Antalya 'dan ~ 5 yıl önce
Borajet teşekkürler ve tüm katkisi gecenlere!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Borajet ~ 5 yıl önce
Borajet, Zonguldak ve çevresindeki vatandaşları Trabzon'a ve istanbul'a bağlıyor. bu güzel hizmette emeği geçenlere teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neden yok ? ~ 5 yıl önce
Neden Borajet'e bir açık teşekkür yok ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ESKİ DOST ~ 5 yıl önce
HASAN ÖZŞAHİN HER YERDE BAŞARILIDIR T.Ş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000