30 Nisan 2016, Cumartesi 09:02:33

Zonguldak Havalimanı'nda büyük heyecan

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak, Zonguldak Havalimanı'nın iç hat seferlerine açılacak olmasının yurt dışında yaşayan on binlerce gurbetçiyi yakından ilgilendirdiğini söyledi.
  • Allah rizasi icin su zonguldaki kapatin daha iyi olur...
  • yorumcular, adamın kafasının tasını attırmayın.yazın gugul dayınıza.. ısaf jordun havaalanı.... adamlar nerelere uçak ındırıyor.bol keseden atmayın. adam gıbi çalışır okadarrrrrrr..
  • Herkese Merhaba ve iyi pazarlar diliyoruz ! Tüm yorumları okurken anladığım şudur ki ;Bizim içimizden hala birçoğumuz konunun ciddiyetini kavrayamamışız hala. Konunun önemi 700 civarında Avrupada yaşayan Gurbetciler , 600 civarında Isatanbul'da , Antalya ,Izmir ,Adana illerinde ve yakınlarındaki insanların (Öğrenci ,İsadamları ve Gurbetciler )Zonguldak Bartın Karabük illeri ortasında bulunan hatta Kastamonu -Cide /Bolu -Mengen'e 45 dak. mesafede olup Yurtiçi /Yurtdışı Bağlantılı uçuşlarını ilgilendirip kapsamaktadır. Tabiki eksikleri olan bir Havalima Pist uzatılması ,Terminal genişletilmesi, Ereğli/ Çaycuma karayolu bağlantısı sıkıntısı vs.Coğrafi konumu bilinen bir bölgemiz buraya birtakim teknik donatım ilavelerle gayet iyi bir işleyen Yurtiçi / Yurtdışı Havalimanı olacaktır. Olumlu olmak umutlu olmak sadece bilimsel dayanakları mümkün olabilecek seyleri dile getirelim. Karakulak kim olması hiç önemi yoktur,Başlıkta altyazıda zaten yazıyor Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak diye. ORGİ ye 120 km yakında 2 Havalimanı vardır Zonguldak a en yakını 355 km dır. Yinede gerekliymişki bu kadar büyük Yatırım yapılmıştır. Muhalifligi bırakalım arkadaşlar buraya uçacak olanlar çoğunlukta Gurbetçiler ile Turist yani ekseriyet kendi İnsanlarımız annelerimiz babalarımız 20 Saat Yolculuk eziyetinden ızdıraptan kurtulacaklar. Eksiklikler zamanla giderilir buraya Germania 7 yıldır uçuyor. Saygılarımla Karaelmaslıların Sesi
  • Bu Nasıl habercilik? Karakulak kim? Önce bir adını yazın işini yazın sonra beyanatlarını yazın oraya. Herkes tanıyamaz sonuçta

Karakulak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın Karabük ve Zonguldak ziyaretlerinde Zonguldak Havalimanı'nın iç hat seferlerine başlayacağı müjdesini vermesinden büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Bölge halkının yanı sıra yurt dışında yaşayan yaklaşık 700 bin Zonguldak, Karabük ve Bartınlı gurbetçinin ulaşımdaki engelinin ortadan kalkacağını anlatan Karakulak, şu ifadelere yer verdi:

"Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Binali Yıldırım başta olmak üzere Zonguldak Valisi Ali Kaban, AK Parti Zonguldak milletvekillerimize, emeği geçen katkı sağlayan herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Avrupa Zonguldaklılar Derneği olarak bu sürecin içerisinde bizzat olduk. Hazırladığımız dosyaları Ankara'da ilgili noktalara ulaştırdık, destek istedik. İç hat seferlerinin başlayacak olmasıyla gurbetçilerimiz rahat bir nefes alacaktır."

Zonguldak Havalimanı'na Düsseldorf ve Dortmund kentlerinden 19 Mart tarihi itibarıyla yeniden başlayan uçuşların haftanın 4 günü gerçekleştirildiğini de anlatan Karakulak, "Kış ayında yolcu potansiyeli nedeniyle kaldırılan uçuşlar yaz aylarının gelmesiyle yeniden başladı. Haftanın 4 günü başlayan uçuşlar önümüzdeki günlerde 6'ya da çıkacaktır. Yoğun ilgi gören uçuşlarda bu yıl yaklaşık 40 bin yolcunun seyahat etmesi bekleniyor." dedi.

Zonguldak Havalimanı'nda büyük heyecan

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Airbus ~ 7 ay önce
Allah rizasi icin su zonguldaki kapatin daha iyi olur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zonguldaklı ~ 4 ay önce
Senin memleketinde havaalanı varsa sen rahatsın demektir.Başkalarının memleketini bırak.He eğer Zonguldaklı'lıysan yazıklar olsun (airbus)
abbas ~ 7 ay önce
yorumcular, adamın kafasının tasını attırmayın.yazın gugul dayınıza.. ısaf jordun havaalanı.... adamlar nerelere uçak ındırıyor.bol keseden atmayın. adam gıbi çalışır okadarrrrrrr..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARAELMASLILARIN SESİ ~ 7 ay önce
Herkese Merhaba ve iyi pazarlar diliyoruz ! Tüm yorumları okurken anladığım şudur ki ;Bizim içimizden hala birçoğumuz konunun ciddiyetini kavrayamamışız hala. Konunun önemi 700 civarında Avrupada yaşayan Gurbetciler , 600 civarında Isatanbul'da , Antalya ,Izmir ,Adana illerinde ve yakınlarındaki insanların (Öğrenci ,İsadamları ve Gurbetciler )Zonguldak Bartın Karabük illeri ortasında bulunan hatta Kastamonu -Cide /Bolu -Mengen'e 45 dak. mesafede olup Yurtiçi /Yurtdışı Bağlantılı uçuşlarını ilgilendirip kapsamaktadır. Tabiki eksikleri olan bir Havalima Pist uzatılması ,Terminal genişletilmesi, Ereğli/ Çaycuma karayolu bağlantısı sıkıntısı vs.Coğrafi konumu bilinen bir bölgemiz buraya birtakim teknik donatım ilavelerle gayet iyi bir işleyen Yurtiçi / Yurtdışı Havalimanı olacaktır. Olumlu olmak umutlu olmak sadece bilimsel dayanakları mümkün olabilecek seyleri dile getirelim. Karakulak kim olması hiç önemi yoktur,Başlıkta altyazıda zaten yazıyor Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak diye. ORGİ ye 120 km yakında 2 Havalimanı vardır Zonguldak a en yakını 355 km dır. Yinede gerekliymişki bu kadar büyük Yatırım yapılmıştır. Muhalifligi bırakalım arkadaşlar buraya uçacak olanlar çoğunlukta Gurbetçiler ile Turist yani ekseriyet kendi İnsanlarımız annelerimiz babalarımız 20 Saat Yolculuk eziyetinden ızdıraptan kurtulacaklar. Eksiklikler zamanla giderilir buraya Germania 7 yıldır uçuyor. Saygılarımla Karaelmaslıların Sesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
özet ~ 7 ay önce
kardeş özet geç yav çok uzun
Hasan ~ 7 ay önce
Bu Nasıl habercilik? Karakulak kim? Önce bir adını yazın işini yazın sonra beyanatlarını yazın oraya. Herkes tanıyamaz sonuçta

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000