11 Kasım 2017, Cumartesi 17:23:40

Zeytindalı Hareketi genel kurulu terk etti!

Hava-İş Sendikası 28. Olağan Genel Kurulu'nda gerginlik çıktı. Zeytindalı Haraketi delegeleri genel kurul salonunu terk etti!
  • Bi git yaa. Sendikamızın arkasındayız.... Çılgın FO......
  • 1000 oyla 15000 kişiyi temsil et, 7000 oyla 85 kişiyi.. ne adaletli bir seçim süreci (rakamlar tamamen hayal ürünüdür sadece adaletsizliği gösterebilmek için uydurulmuştur)
  • Zeytin Dalı nın terketmesinin arkasından konuşmaya başladı ve içinden çıktığı zümreye ağır,gerçek dışı,yönlendirivi eleştiriler yaparak tiniyetini ele verdi,
  • Kaptan adamsın eğitimin bilgin görgün, başkan dediğin adamın en az iki mislidir. Bu halde böyle bir adamın altında çalışmak kuvvetli mide ister. Tebrikler !!!

Hava-İş Sendikası 28. Olağan Genel Kurulu'nda gerginlik çıktı. Zeytindalı Haraketi genel kurul salonunu terk etti!

Sendika temsilcisi kaptan pilot Erkan Kayhan'ın konuşmasına Zeytindalı Hareketi'nden Kayhan'ın delege olmadığı gerekçesiyle itiraz geldi. Kürsüye yürüyen bazı Zeytindalı Hareketi üyelerinin itirazı sürünce divan başkanı durumu oylamaya sundu. Oylama sonucu pilot Kayhan'ın konuşması yönünde oy çokluğu kararı çıkınca Zeytindalı delegeleri genel kurul salonunu terk etti.

Zeytindalı Hareketi genel kurulu terk etti!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Alexander ~ 8 ay önce
Bi git yaa. Sendikamızın arkasındayız.... Çılgın FO......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adalet ~ 8 ay önce
1000 oyla 15000 kişiyi temsil et, 7000 oyla 85 kişiyi.. ne adaletli bir seçim süreci (rakamlar tamamen hayal ürünüdür sadece adaletsizliği gösterebilmek için uydurulmuştur)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gözlemci ~ 8 ay önce
Zeytin Dalı nın terketmesinin arkasından konuşmaya başladı ve içinden çıktığı zümreye ağır,gerçek dışı,yönlendirivi eleştiriler yaparak tiniyetini ele verdi,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erkan Kayhan'ı tebrik ederim ~ 8 ay önce
Kaptan adamsın eğitimin bilgin görgün, başkan dediğin adamın en az iki mislidir. Bu halde böyle bir adamın altında çalışmak kuvvetli mide ister. Tebrikler !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000