02 Kasım 2012, Cuma 10:53:39

ZAFER AIRPROT NE TARAFTA?

Kütayha, Afyon ve Uşak illerine hizmet verecek Zafer Bölgesel Havalimanı henüz hizmete girmedi ancak havalimanına ulaşımı kolaylaştıran yönlendirme tabelası, “ Pes” dedirtti.
  • Şimdi benim merak ettiğim konu şu; Zafer Havalimanı Ankara,İstanbul ve İzmir üçgeninin tam ortasına kurulmuş bir havalimanı acaba bu üç ilimize direk uçuşlar yapılacak mı ? Çünkü mesafe çok yakın hepsine.
  • Bence ileri görüslü biri yapti tabelayi..
  • taş düşebülü ayı çıkabülü gibi işte...yurdum insanı işte...yurtdışında böyle bir hata yap adamın sülalesini SEVERLER...kalkmış bazılarıda espri yaptığını sanıyor pes 2012 diye...ağlanacak halinize gülmeye dewam edin siz...adamlar sizi bu halle bırak avrupaya almayı...kapının önüne köpek diye bağlamaz...
  • İste THY kaptanlarinin hali ortada,canlarimiz kime emanet? Daha airport yazmasini bilmiyorlar !!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılması planlanan ancak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın program yoğunluğu sebebiyle açılışı 15 Kasım’a ertelenen Zafer Bölgesel Havalimanı’nı gösteren bir tabela yazım yanlışıyla pes dedirtti.

Afyonkarahisar üzerinden havalimanına ulaşmak için yola çıkanları yönlendirmek amacıyla konulan tabelada, İngilizce Airport yerine Airprot yazılması dikkat çekti.

29 Ekim’de açılacağı düşünülerek alelacele yerleştirilen tabeladaki yanlış henüz düzeltilmedi.

İşte yok artık dedirtecek o hata:

©AirportHaber.com ÖZEL

ZAFER AIRPROT NE TARAFTA?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Zafer Havalimanı ~ 5 yıl önce
Şimdi benim merak ettiğim konu şu; Zafer Havalimanı Ankara,İstanbul ve İzmir üçgeninin tam ortasına kurulmuş bir havalimanı acaba bu üç ilimize direk uçuşlar yapılacak mı ? Çünkü mesafe çok yakın hepsine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bademli ye cikti fatura ~ 5 yıl önce
Bence ileri görüslü biri yapti tabelayi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
taş düşebülü ayı çıkabülü gibi işte...yurdum insanı işte...yurtdışında böyle bir hata yap adamın sülalesini SEVERLER...kalkmış bazılarıda espri yaptığını sanıyor pes 2012 diye...ağlanacak halinize gülmeye dewam edin siz...adamlar sizi bu halle bırak avrupaya almayı...kapının önüne köpek diye bağlamaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cabin crew ~ 5 yıl önce
İste THY kaptanlarinin hali ortada,canlarimiz kime emanet? Daha airport yazmasini bilmiyorlar !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000