23 Mayıs 2015, Cumartesi 14:41:36

Yüksekova'ya ilk uçak indi

Hakkari'nin Yüksekova ilçesine test amaçlı ilk uçuş gerçekleştirildi.
  • Hayli merak ettim şimdi. Bunca kravatlı adama "Aprona çıkarken Galoş giymeniz gerekir." deyip, sözünü dinletebilme başarısını göstermiş aklıevvel kim. Peki bu galoş giyenler "Ulan orda işçiler galoşsuz ben neden giyiyorum bu Galoşları" diye de mi sormaz. Zekaları yüksek adamlar denetim yapmış bravo.
  • Çabuk olun laaaaaaan !!!! Seçime yetişecek bu.
  • Orgiden daha fazla yararlı olacak bir meydan. Açılım meraklıları bomba atmazsa
  • adamlarda taksi yolu yok belli ki pistte bırakmışlar uçağı, bu mu açılış? o demirler ne öyle? rezalet.

26 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açılışı yapılması beklenen Yüksekova havaalanına ilk uçak indi. Yapımı devam eden havaalanında bir yandan kalan işler yapılırken bir yandan da test amaçlı ilk uçak indi.

Dün gün boyu keşif uçuşlarının yapıldığı havaalanında koordinat belirleme işlemlerinin ardından bugün Türk Hava Yolları'na ait küçük bir uçak indi.

VALİ CANBOLAT YÜKSEKOVALILARI AÇILIŞA DAVET ETTİ

Yüksekova Kaymakamı İbrahim Çenet ile beraber havaalanında incelemelerde bulunan Hakkari Valisi Yakup Canbolat, yaptığı açıklamada, "26 Mayıs'ta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla Yüksekova havaalanının açılışını yapacağız. Havaalanının Yüksekova'ya, Hakkari'ye hayırlı olmasını diliyoruz. Hükümetimizin, devletimizin yaptığı hakikaten iyi bir hizmet. Tüm Hakkarili ve Yüksekovalıları salı günkü açılışa davet ediyoruz" dedi.Yüksekova'ya ilk uçak indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Apronda Galoş ~ 3 yıl önce
Hayli merak ettim şimdi. Bunca kravatlı adama "Aprona çıkarken Galoş giymeniz gerekir." deyip, sözünü dinletebilme başarısını göstermiş aklıevvel kim. Peki bu galoş giyenler "Ulan orda işçiler galoşsuz ben neden giyiyorum bu Galoşları" diye de mi sormaz. Zekaları yüksek adamlar denetim yapmış bravo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Çabuk olun laaaaaaan !!!! Seçime yetişecek bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ORGİ ~ 3 yıl önce
Orgiden daha fazla yararlı olacak bir meydan. Açılım meraklıları bomba atmazsa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
skandal ~ 3 yıl önce
adamlarda taksi yolu yok belli ki pistte bırakmışlar uçağı, bu mu açılış? o demirler ne öyle? rezalet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000