17 Ekim 2015, Cumartesi 09:09:26

Yüksekova Havalimanı'na silahlı saldırı

Yüksekova Havalimanı hava trafik kontrol kulesine dün akşam silahlı saldırı düzenlendi.
  • İnsan olmayana insan gibi muamele fazla zaten. Benim vergilerimle yaşıyorlar. Elektrikleri, suları kaçak hala beni yok etmek istiyorlar! Havalimanı bunların neyine?! Su bile vermeyeceksin madem beni yok etmek istiyorlar ben neden besliycem bunları?! Yedikleri kaba pisleyenlerin işi yok bu topraklarda!
  • YA ONLARIN NEYİNE HAVALİMANI ORAYA HAVALİMANI DEĞİL SU VERMECEYECEKSİN VERDİĞİMİZ VERGİLERLE KÖPEKLERE HİZMET EDİYORLAR TEBRİKLER ONLARDA BÖYLE YPAR TABİ
  • Dünya nüfus u hızla artıyor....Ama toprak yüzölçümü aynı...Vatan ına sahip çıkmayan milletler tarih sayfalarında yerini alır...Yok olur...Güçlü olmak zorundayız...kimseye verilecek bir karış toprağımız olamaz...Aslan geyiği yer, geyikte ot yer.....
  • soysuz sürü, dünyadaki en aptal, en nankör ve en iyilik bilmez topluluktur. Onlar kazandıklarını terör örgütlerine versinler, biz vergilerimizle oralara yapılan ve çaldıkları herşeyi haram ediyor, Allah'a bu zalim halkı yok etmesi ve köklerini kurutması için dua ediyoruz.

Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı hava trafik kontrol kulesine dün akşam PKK terör örgütü mensuplarınca silahlı saldırı düzenlendi.

Saldırı sonrası kulede bulunan hava trafik kontrolörleri, polislerin talimatıyla ışıkları kapatarak yere yattı. Bir süre sonra olay yerine gelen polis kontrolörleri kuleden çıkararak güvenli bir yere aldı. Yapılan incelemede kurşunların kuleye isabet etmediği ve yaralanan olmadığı tespit edildi.

Ancak terminal binasında çok sayıda kurşun izi tespit edildi.

Bilindiği gibi THY, güvenlik gerekçesiyle uzun süredir Hakkari Yüksekova Havalimanı'na sefer yapmıyor.
©AirportHaber

Yüksekova Havalimanı'na silahlı saldırı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

!!! ~ 3 yıl önce
İnsan olmayana insan gibi muamele fazla zaten. Benim vergilerimle yaşıyorlar. Elektrikleri, suları kaçak hala beni yok etmek istiyorlar! Havalimanı bunların neyine?! Su bile vermeyeceksin madem beni yok etmek istiyorlar ben neden besliycem bunları?! Yedikleri kaba pisleyenlerin işi yok bu topraklarda!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVALİMANI ~ 3 yıl önce
YA ONLARIN NEYİNE HAVALİMANI ORAYA HAVALİMANI DEĞİL SU VERMECEYECEKSİN VERDİĞİMİZ VERGİLERLE KÖPEKLERE HİZMET EDİYORLAR TEBRİKLER ONLARDA BÖYLE YPAR TABİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Toprak ~ 3 yıl önce
Dünya nüfus u hızla artıyor....Ama toprak yüzölçümü aynı...Vatan ına sahip çıkmayan milletler tarih sayfalarında yerini alır...Yok olur...Güçlü olmak zorundayız...kimseye verilecek bir karış toprağımız olamaz...Aslan geyiği yer, geyikte ot yer.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
doğudaki bu ~ 3 yıl önce
soysuz sürü, dünyadaki en aptal, en nankör ve en iyilik bilmez topluluktur. Onlar kazandıklarını terör örgütlerine versinler, biz vergilerimizle oralara yapılan ve çaldıkları herşeyi haram ediyor, Allah'a bu zalim halkı yok etmesi ve köklerini kurutması için dua ediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu yazi ~ 3 yıl önce
Cok ırkçı olmus bir halki katletmesi icin allaha dua edilirmi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000