14 Nisan 2015, Salı 15:20:12

YOLCU UÇAĞI PİSTTEN ÇIKTI

Asiana Havayolları'nın Seul-Hiroşima seferini yapan, içerisinde 74 yolcu ve 8 mürettebatı bulunan yolcu uçağı pistten çıktı, kazada çok sayıda yolcu yaralandı.
  • A320 alan pisman
  • Ucagin yarisi bosmus. Yeterince agirlik olmayinca duramamis,yazik..
  • Bizimkini aklamak icin amacli verilen pistten cikma haberleri olmasin
  • Zorla laf sokun diyosunuz alın burayada yazıyorum. Sizin A330 kazasının videoları ortada utanın susup bu kabin ve kokpit ekibini nasıl eğitiriz diye düşünün. Eğitmenleriniz ortada, öcü nene kabin başında hava atsın eğitmemler bütün gün lak lak etsin üst kat kafede, kabin ekibi acil durumda elinde bavulları insin sigarasını yakıp offf ne güzel oğrenmişler slide ile kaymayı der gibi yolcu izlesin pilotun uçağını pist yerine başka yere indirsin her 4-5 sene aralıkla uçak düşürün 1994 Van, 1999 Adana, 2003 Diyarbakır, 2009 Hollanda... En son pistten mi cıkma bildiğin biste çakılma mı belli olmayan olay, inan kaA geçmişini yazsam yorum kutucuguna sığmaz, o yüzden kısa kısa yazıyorum. Ha amca dayı rizeli kadroları vs saymıyorum daha hadi yemek ödülleri alın siz güvenlik neyinize

Asiana Havayolları'nın Seul-Hiroşima seferini yapan, içerisinde 74 yolcu ve 8 mürettebatı bulunan yolcu uçağı pistten çıktı, kazada çok sayıda yolcu yaralandı.

Hiroşima'ya inen A320 tipi uçağın pistte duramayarak toprak zemine saplandığı ve uçak içinde büyük panik yaşandığı öğrenilirken, yolculardan 20'sinin yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı kaydedildi.

Kaza nedeniyle pistin bir süreliğine kapatıldığı ve pistten çıkan Asiana uçağının bakıma alındığı öğrenildi.

YOLCU UÇAĞI PİSTTEN ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

a320 ~ 3 yıl önce
A320 alan pisman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazik ~ 3 yıl önce
Ucagin yarisi bosmus. Yeterince agirlik olmayinca duramamis,yazik..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kasili ~ 3 yıl önce
Bizimkini aklamak icin amacli verilen pistten cikma haberleri olmasin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy'cilere ~ 3 yıl önce
Zorla laf sokun diyosunuz alın burayada yazıyorum. Sizin A330 kazasının videoları ortada utanın susup bu kabin ve kokpit ekibini nasıl eğitiriz diye düşünün. Eğitmenleriniz ortada, öcü nene kabin başında hava atsın eğitmemler bütün gün lak lak etsin üst kat kafede, kabin ekibi acil durumda elinde bavulları insin sigarasını yakıp offf ne güzel oğrenmişler slide ile kaymayı der gibi yolcu izlesin pilotun uçağını pist yerine başka yere indirsin her 4-5 sene aralıkla uçak düşürün 1994 Van, 1999 Adana, 2003 Diyarbakır, 2009 Hollanda... En son pistten mi cıkma bildiğin biste çakılma mı belli olmayan olay, inan kaA geçmişini yazsam yorum kutucuguna sığmaz, o yüzden kısa kısa yazıyorum. Ha amca dayı rizeli kadroları vs saymıyorum daha hadi yemek ödülleri alın siz güvenlik neyinize

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000