16 Aralık 2015, Çarşamba 09:07:40

Yolcu uçağı pistten çıktı

ABD'deki Nashville Uluslararası Havaalanı'na inen Southwest Havayolları'na ait bir yolcu uçağı pistten çıktı.
  • Bu iste Yugo parmagi seziyorum
  • Thy düşmanlarına duyurulur ne diyeceksiniz bu işe, acaba. Kuzey America da da olurmuş, bu uçak ya..pilotları da var olabiliyor bu işler, bir sürü nedenlerden dolayı olabilir..
  • dünya rus'un uçağına binsin!! ilyushin > boeing > airbus
  • Şimdi THY sözelcileride pilot olarak alacak diye bazılarına dokundu. Ya bişeyi merak ediyorum, bu sayısalcı arkadaşların hangisi üniversite derslerinde havacılık veya aerodinamik, uçuşla alakalı ders gördülerde kendilerine daha çok yakıştığını düşünüyorlar bu mesleği de her seferinde sözelcilere taş atıyorlar? Sizin okuduğunuz bölümlerde sözlecilerler ortak aldığınızj en az 10 tane ortak ders var hiç araştırdınız mı? Mesleki eğitimi ancak 2 sınıftan itibaren adam gibi almaya başlıyorsunuz. Sonuç olarak beyin Allah tarafından verildi yani. Doktor pilot oluyorda edebiyatçı neden olamıyormuş???

ABD'deki Nashville Uluslararası Havaalanı'na inen Southwest Havayolları'na ait bir yolcu uçağı pistten çıktı. 

Boeing 737-300 tipi yolcu uçağı iniişinin ardından pistten çıkarak çim zemine saplandı. Uçağın ön dikmesinin kırıldığı görülürken, 8 kişinin hafif şekilde yaralandığı öğrenildi.

Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Yolcu uçağı pistten çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Yugo ~ 3 yıl önce
Bu iste Yugo parmagi seziyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroty ~ 3 yıl önce
Thy düşmanlarına duyurulur ne diyeceksiniz bu işe, acaba. Kuzey America da da olurmuş, bu uçak ya..pilotları da var olabiliyor bu işler, bir sürü nedenlerden dolayı olabilir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilyushin ~ 3 yıl önce
dünya rus'un uçağına binsin!! ilyushin > boeing > airbus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sözelci ~ 3 yıl önce
Şimdi THY sözelcileride pilot olarak alacak diye bazılarına dokundu. Ya bişeyi merak ediyorum, bu sayısalcı arkadaşların hangisi üniversite derslerinde havacılık veya aerodinamik, uçuşla alakalı ders gördülerde kendilerine daha çok yakıştığını düşünüyorlar bu mesleği de her seferinde sözelcilere taş atıyorlar? Sizin okuduğunuz bölümlerde sözlecilerler ortak aldığınızj en az 10 tane ortak ders var hiç araştırdınız mı? Mesleki eğitimi ancak 2 sınıftan itibaren adam gibi almaya başlıyorsunuz. Sonuç olarak beyin Allah tarafından verildi yani. Doktor pilot oluyorda edebiyatçı neden olamıyormuş???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hani yani, ~ 3 yıl önce
üniyi kazandıkları andan itibaren müh. olacakları zaman dünya etraflarında dönecek diye beklediklerinden bu farkın olması gerektiğini zannediyorlar. Dostum, belkide sözel bölümdekiler hayatta daha aktif yaşadıkları ve spor ,vucut geliştirici işler ile uğraştıklarından üni sınavlarında düşük not alıp müh olamamışlardır ama sosyal yönden çok da ileri olabilecekleri aşikar dır. o yüzden sosyal konular ve acil karar verilmesi gereken işlerde spor yapmış kişiler daha öndedir. bunu bilim söylüyor zaten. Sözel ciler belki daha az matematik biliyor olabilirler ama karar aşamaları daha keskindir. Burada esas iş THY ye düşüyor sözel ciyi DLR ye sokunca sayısaldaki başarıyı mı bekleyeceksin. Burada matematik ve fizik gibi sayısal sorulara da bir denklik getirilmeli diye düşünüyorum.
... ~ 3 yıl önce
ne eziklemişsiniz arkadaş. onu söyleyen bilim adamları da sayısalcı:))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000