06 Eylül 2011, Salı 17:15:33

YOLA ÇIKTI: İLK OLACAK!

İlk A350 XWB uçabilir kanat üst kapağı Broughton’daki Airbus Kanat Montaj Fabrikası’na doğru yola çıktı...
  • pardon şimdi bir arkadaş çıkıp konumuz plastik değil , ctp türevi polyester diyebilir, polyester plastik grubunda yer alırda onun için plastik dedim. CTP-SMC-RIM-VIP konularımızdır. ( reklam değil )
  • dün bir yazı yazmıştım ve beton örneği vermiştim ( kaynamaması açısından ) kompozit parçaların tamir konusunu belirtmiştim ama bazı kişiler kompozite beton dediğimi zannetmiş :)) işte milletçe yazılanı dikkatli bir şekilde okumadığımızdan ileri gelen bir durum diye düşünüyorum , haa bu arada bende kompozit plastik fabrikasında çalışıyorum.
  • hemen bende tel izgara yapmaya basliyorum eminim edindigim tecrubelerle sizden daha iyi ultralight yapacagim hatta yarisirtiririz ultralightlari tatli rekabet olsun dahada geliselim. Test ne zaman izgaraci kardes? Ben kofte yemem koc yumutasi getiriyorum izgara icin :) Senin meslegini asagilamadik ama sen nedense parladin. Git mesaji bir daha oku adam gibi istersen.
  • yeni jenerasyon uçaklarda zaten bol miktarda kompozit kullanılıyor.tamiride yapılıyor yeni birşey değilki bu......
Airbus’ın Almanya’daki Stade tesislerinde üretimi tamamlanan ilk uçabilir A350 XWB kanat üst kapağı bugün Beluga’ya yüklenerek şirketin İngiltere Broughton’da yer alan Kanat Montaj Fabrikası’na doğru yola çıktı. İspanya’nın Illescas şehrinde yer alan tesislerde üretilen A350 XWB alt kanat kapağı da önümüzdeki günlerde Broughton’a ulaşacak.
 
32 metre uzunlukları ve 6 metre genişlikleri ile A350 XWB’nin kanat kapakları sivil havacılık tarihinde karbon fiberden üretilen en büyük tek parça ünvanına sahip durumda.YOLA ÇIKTI: İLK OLACAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
pardon şimdi bir arkadaş çıkıp konumuz plastik değil , ctp türevi polyester diyebilir, polyester plastik grubunda yer alırda onun için plastik dedim. CTP-SMC-RIM-VIP konularımızdır. ( reklam değil )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
dün bir yazı yazmıştım ve beton örneği vermiştim ( kaynamaması açısından ) kompozit parçaların tamir konusunu belirtmiştim ama bazı kişiler kompozite beton dediğimi zannetmiş :)) işte milletçe yazılanı dikkatli bir şekilde okumadığımızdan ileri gelen bir durum diye düşünüyorum , haa bu arada bende kompozit plastik fabrikasında çalışıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hemen bende tel izgara yapmaya basliyorum eminim edindigim tecrubelerle sizden daha iyi ultralight yapacagim hatta yarisirtiririz ultralightlari tatli rekabet olsun dahada geliselim. Test ne zaman izgaraci kardes? Ben kofte yemem koc yumutasi getiriyorum izgara icin :) Senin meslegini asagilamadik ama sen nedense parladin. Git mesaji bir daha oku adam gibi istersen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yeni jenerasyon uçaklarda zaten bol miktarda kompozit kullanılıyor.tamiride yapılıyor yeni birşey değilki bu......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000