26 Nisan 2015, Pazar 09:48:12

YILDIRIM'DAN DHMİ EKİBİNE TEBRİK

Dün Atatürk Havalimanı'na alev alarak iniş yapan THY'nin Milano-İstanbul seferini yapan uçağıyla ilgili DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Yıldırım, ARFF ekibini kutladı.
  • Adamlar 10 yıl da bi gün işlerini yaptıkları için kabarmadıkları yeri kalmadı. Sen akıl ver Ya Rab....
  • Bu kurtarma olayında emeği geçen bütün arkadaşlarimi cani gönülden kutluyorum. DHMİ de ne yazık ki sürekli olarak mesleğimizi, yaptığımız işi hafife almaya çalışan bir gurup var arkadaşlar. Bu küçümseme çabası en üst yönetimden en alta yıllardır devam ediyor. Bizler yaptığımız işin önemini o uçaktan kurtardiğimiz yolcuların yüz ifadesinden anladik. Bu işin maddi bir karşılığı yoktur. Burada yorum diye geveleyen uç beş çapulcuya cevap dahi vermeyin, bunlar hep ayni kişiler. Sayın genel müdürümüze teşekkür ediyoruz.
  • Sizlerle aynı ülkeyi paylaştığım için utanıyorum Adam işini yaptıgı için bir maaş ikramiye istiyor sen insan mısın?nasıl bir ahlak anlayışınız var sizin Allah ıslah etsin seni ve senle aynı zihniyettekileri Paraya kulluk eden bir topluluk üredi bu ülkede
  • kuru teşekkür yetmez sayın genel müdür o arrf ekibe 1 maaş ikramiye verilmeli (arff değilim)

Türk Hava Yolları'nın Milano-İstanbul seferini yapan TK1878 sefer sayılı TC-JPE kuyruk tescilli Airbus 320 tipi uçağı acil iniş yapmıştı.

İniş sırasında kanadı yere sürten uçağın motorunda yangın çıktı. Uçağa müdahale eden ARFF ekibine DHMİ Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım'dan

Yıldırım ARFF ekibini şu sözlerle kutladı;

"25 Nisan günü İstanbul Atatürk Havalimanına iniş esnasında kırım yaşayan uçağın yolcularına, mürettebatına ve tüm THY camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletir, olaya en hızlı ve profesyonel şekilde müdahale ederek görevini eksiksiz yapan DHMİ personeline tebrik ve teşekkürlerimizi sunarız."

YILDIRIM'DAN DHMİ EKİBİNE TEBRİK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

LoL ~ 3 yıl önce
Adamlar 10 yıl da bi gün işlerini yaptıkları için kabarmadıkları yeri kalmadı. Sen akıl ver Ya Rab....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARFF ~ 3 yıl önce
La bu kurumda sizden başka kabaran var mı Esenboğa simalatör binasında sizden ayrı oturan bir gurup görmedim.Kurum servislerde Sizden ayrı takılan birim bilmem insanlara sizden başka hangi birim tepeden bakıyor.istanbul da güvenlik personeli arama yapmak ister sizin personeliniz (Atc) senin maaşın beni armaya yetmez der kavgaya neden olur .arff personeline aldığın maaş kadar konuş diyen siz değilmisiniz.sizin kadar KABARAN KENDİNİ ÜSTÜN SAYAN ama kimliksiz bir gurup var.önce insan olun konuşmayı saymayı sayılmayı bilin İngilizce bir kaç kelime bilmekle kimlik sahibi olunmaz.
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu kurtarma olayında emeği geçen bütün arkadaşlarimi cani gönülden kutluyorum. DHMİ de ne yazık ki sürekli olarak mesleğimizi, yaptığımız işi hafife almaya çalışan bir gurup var arkadaşlar. Bu küçümseme çabası en üst yönetimden en alta yıllardır devam ediyor. Bizler yaptığımız işin önemini o uçaktan kurtardiğimiz yolcuların yüz ifadesinden anladik. Bu işin maddi bir karşılığı yoktur. Burada yorum diye geveleyen uç beş çapulcuya cevap dahi vermeyin, bunlar hep ayni kişiler. Sayın genel müdürümüze teşekkür ediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sizlerle aynı ülkeyi paylaştığım için utanıyorum Adam işini yaptıgı için bir maaş ikramiye istiyor sen insan mısın?nasıl bir ahlak anlayışınız var sizin Allah ıslah etsin seni ve senle aynı zihniyettekileri Paraya kulluk eden bir topluluk üredi bu ülkede

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ikramiye ~ 3 yıl önce
kuru teşekkür yetmez sayın genel müdür o arrf ekibe 1 maaş ikramiye verilmeli (arff değilim)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yapma ya ~ 3 yıl önce
he arff değilsin.ne yaptı arff hayat mı kurtardı.inmiş uçağa gitti su sıktı.ne yaptı ya su sıkmaktan başak bir anlatın.belediye itfaiyeleri bunların yaptığını her gün yapıyor da niye bır bır ötmüyor.onlara da verin ikramiye o zaman.
yaptım ~ 3 yıl önce
en kısa zamanda uçağa ulaştı ölümü göze aldı ikramiyeyi büyütme atcnin aldığı 1 aylık tazminat bile değil motivasyon sağlar
yaptılar ~ 3 yıl önce
Başarıyla müdahalede bulunan arkadaşlarımız ödüllendirmeyi hakediyorlar.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000