11 Temmuz 2010, Pazar 12:48:55

Yanlış uçağa binince...

Avusturalya’nın Sydney şehrine gitmek niyetiyle uçağa binen İtalyan çift Valerio Toressi (26) ve Serena Tavoloni (25), kendilerini dünyanın öbür ucunda buldu.
  • Sydney, Nova Scotia, Canada'ya direk ucamazsin. Bunlar Roma'dan Toronto'ya ordan da Sydney'e ucmus olmalilar. Toronto'ya indiklerinde anlamadilar mi Kanada'da olduklarini? zira pasaport kontrolunden gecip ic hat ucuyorsun Sydney'e. Sacmalik.
  • bize gelince kanada okadar güvenlik önlemi aldırıyor.bunlar apis ve vize leri var mıki geçiyolar?
  • yorum yapıyorsunuz ama bu kadarda cahıllık olmaz haberı okumadınız galıba bıletı yanlıs yere vermıs acenta yanı bıletı boardıng kartı yer numarası herseyı var demek anlamına gelır kabın ekıbıde bak bız kanadanın sdneyıne gıdıyoruz karıstırmayın dıye herkese soyleyecek halı yok.
  • havayolu ıle ne alakası var haberı ıyı okuyun

Seyahat acentesinin yaptığı yanlışlık nedeniyle Avusturalya’nın Sydney kenti yerine Kanada’nın Sydney kentine giden uçağa binen turistler, ilk kez Avrupa dışına seyahate çıkıyordu. Yapılan büyük yanlışı tüm uçuş boyunca fark etmeyen çift, uçak Kanada’ya indiğinde de aktarma yapılacağını sandı. Ancak sonunda gerçeklerle yüzleşen çiftten Torresi, “İlk hissettiğimiz şey korkuydu. İkinci tepkimiz ise ‘Bu bir şaka olmalı’ oldu. Ancak gerçekti” dedi. İtalyan turistler şimdi acentenin kendilerini Avustralya’ya yollamasını bekliyor. Torresi ve Tavoloni, iki Sydney’in karışmasıyla kendilerini varış noktasının 16 bin 898 kilometre uzağında bulan ilk kişiler değil. 2008’de Arjantinli bir kadın ve 2002’de İngiliz bir çift de aynı hata nedeniyle dünyanın diğer ucuna yollanmıştı.

(Milliyet)

Yanlış uçağa binince...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sydney, Nova Scotia, Canada'ya direk ucamazsin. Bunlar Roma'dan Toronto'ya ordan da Sydney'e ucmus olmalilar. Toronto'ya indiklerinde anlamadilar mi Kanada'da olduklarini? zira pasaport kontrolunden gecip ic hat ucuyorsun Sydney'e. Sacmalik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bize gelince kanada okadar güvenlik önlemi aldırıyor.bunlar apis ve vize leri var mıki geçiyolar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yorum yapıyorsunuz ama bu kadarda cahıllık olmaz haberı okumadınız galıba bıletı yanlıs yere vermıs acenta yanı bıletı boardıng kartı yer numarası herseyı var demek anlamına gelır kabın ekıbıde bak bız kanadanın sdneyıne gıdıyoruz karıstırmayın dıye herkese soyleyecek halı yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
havayolu ıle ne alakası var haberı ıyı okuyun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000